Код: U0877021
Є в наявності
228 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Einhell |
| Сумісність: | для цвяхозабивних пістолетів |
| Висота: | 40 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 4137872 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | для цвяхозабивача, 40мм, 3000шт |
| Кількість в упаковці: | 3000 шт |
Опис
Цвяхи Einhell 40 мм 3000 шт - оснастка для пневматичного степлера із загартованої вуглецевої сталі для кріплення матеріалу до поверхонь із твердих та м'яких порід дерева, фанери, ДВП. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Сумісність | для цвяхозабивних пістолетів |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 4137872 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | для цвяхозабивача, 40мм, 3000шт |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 3000 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch BRT21/KB, для прямих обойм, L=100мм, d=3.8мм, 1288 шт (KB380SP100)
4104 грн