Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Відеокарти

Фільтри

Кожен ноутбук чи комп’ютер оснащений відеокартою, від параметрів якої залежить якість динамічної та статичної картинки на екрані. Перш ніж обрати таку деталь, зважайте на її функціональні можливості та особливості. Універсальним та популярним на ринку варіантом є моделі GeForce, які здатні забезпечити продуктивність будь-якого девайса на високому рівні.

Придбати відеокарту для ПК та ноутбуку можна в Сумах в магазині техніки «Tirex». Наші позиції представлено різноманітними варіантами для будь-яких задач: від недорогих бюджетних варіантів до найпотужніших, високошвидкісних комплектуючих. Скільки така деталь коштуватиме залежить від моделі та її виду. Усі товари сертифіковані із гарантією від виробника. Здійснюємо швидку доставку по всій Україні транспортними службами.

Вибираємо відеокарту: різновиди та технічні характеристики

Існують графічні адаптери з різним форматом виконання:

  • дискретні. Підключаються до материнської плати за допомогою задніх роз’ємів як додаткова комплектуюча частина. Її встановлюють для відтворення потужних відеоігор та медіафайлів, що забезпечує їх високу продуктивність. Ціна такої деталі досить висока;
  • інтегровані. Завдяки своїй компактності її вбудовано до материнської плати. Це пропозиції для користувачів, які використовують обчислювальну машину для нескладних завдань, серфінгу в інтернеті. Такі деталі не характеризуються високою продуктивністю, тому для перегляду фільмів у найкращій якості та ігор такий варіант не підходить. Ціна її досить доступна;
  • зовнішні. Встановлюються в ноутбуки чи інші девайси за допомогою кабеля, мають свій захисний корпус та власне джерело живлення.

Графічні чипсети слугують для обробки графічного зображення та його відтворення на екрані і, навіть, для неспецифічних задач. В залежності від мети відеокарти поділяють на такі види:

  • ігрові та для стриму. В них встановлено потужні графічні прискорювачі для відтворення максимально точного та деталізованого зображення та швидкої передачі сигналу, що цінять завзяті геймери;
  • для майнінгу криптовалюти. Такі комплектуючі дозволяють ПК виконувати складні обчислювальні операції, які передбачають значну затрату часу. Спеціалізовані моделі мають високу продуктивність для швидкого розподілення варіантів хешу;
  • для офісу та дому. Це чипсети бюджетної версії для виконання повсякденних задач.

Чи має значення обсяг відеопам’яті?

Даний параметр деталі не є вирішальним, адже варто враховувати до якого гаджета вона буде під’єднана та що має транслювати. Якщо це, наприклад, бюджетні ПК, то немає сенсу обирати варіанти з великим обсягом, 1 Гб буде достатньо.

Зверніть увагу на такі критерії пам’яті:

  • якщо зображення відведено на моніторі у форматі Full HD, то потрібно не менше 3Гб пам’яті;
  • варіанти від 3-6 ГБ є ігровими. Для комп’ютерних «монстрів» є пропозиції на 8 ГБ;
  • для приємної ігрової картинки на моніторі 4К потрібен високошвидкісний графічний адаптер на 11 Гб.

Менеджери магазину «Tirex» допоможуть вам визначитися із типом пристрою, який укомплектовано необхідними вам технічними характеристиками, щоб ви отримали відмінну модель, не переплачуючи зайві кошти.