Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Сушильні машини у Сумах та аксесуари до них

Процес прання, сушіння, прасування білизни та одягу займає багато часу, а також потребує досить великого простору. Технологічний розвиток дозволяє спростити всі ці процеси, мінімізувавши час на зайнятість повсякденними діями. Сушильна машинка в Сумах допоможе вам позбутися необхідності розвішувати випрану білизну, і чекати поки вона висохне. Особливо актуальні сушарки для квартир без балконів та невеликих житлових приміщень, де ніде розвісити прання.

Сушильні машини та аксесуари до них: особливості вибору

Сьогодні існує безліч сушильних машин та їх різновидів, що обумовлено зростанням попиту на цей вид техніки. Машини для сушіння білизни можна купити в Сумах для встановлення в квартирі, приватному будинку, кафе, ресторані, дитячому садку або будь-якому іншому приміщенні. Представлені моделі з функцією розгладження одягу, який сильно мнеться. Це допоможе заощадити час на прасуванні, оскільки після сушіння речі можна відразу надіти або розвісити в шафі на плічка.

Сушильні машинки бувають різного об’єму. Для невеликих сімей можна вибрати компактну сушарку з невеликим об'ємом завантаження. А для великої родини краще обрати великого об'єму сушильні машини у Сумах. Ціна на техніку залежить від функціональних можливостей, а також від виробника.

Основні різновиди сушильних машинок у Сумах 

Сушильні машинки розрізняють між собою за такими параметрами :

  • виробник: Beko, Whirlpool, Gorenje, Bosch, CANDY, Maytag, Samsung;
  • наявність функції відстроченого старту;
  • режим сушіння: "Делікатна", "Під прасування", "Для розміщення в шафі", "Швидка", "Ділікатна", "Освіжити", "Гігієна", "Для сорочок", "Супер сухе";
  • глибина: від 54 до 74 см;
  • колір: чорний, сірий, білий, сріблястий.

Щоб обрати сушильну машину, яка повністю відповідатиме вимогам, слід оцінити ваші основні потреби. Для цього потрібно оцінити кількість білизни, яку ви перете. Залежно від цього, потрібно вибирати об'єм сушильної машини . Також на вибір сушарки впливають особливості вашого гардеробу. Якщо у вас багато одягу, який вимагає делікатного підходу – шерсть, шовк, шифон, то обов'язково має бути функція делікатного сушіння.

Також дуже корисною є функція «Супер сухе», завдяки якій можна відразу розкладати речі в шафу. Ще корисним функціоналом стане «Швидке сушіння», завдяки чому значно буде економитися ваш час. Перед покупкою сушильної машини слід також визначити місце, куди буде встановлена сушарка.

Які купити аксесуари до сушильної машини у Сумах? 

Перед покупкою сушильної машини слід ознайомитись з різними аксесуарами до неї, що допоможе швидко та легко встановити техніку. Ви можете купити антивібраційну підставку для сушильної машини у Сумах, а також комплект для встановлення техніки. Усе це можна придбати в інтернет-магазині TIREX.

Рейтинг сушильних машин та діапазон цін у Сумах

Модель сушильної машини

Характеристики

Діапазон цін

Сушильна машина BEKO DU 7112 PA 1

Бюджетна сушильна машина від перевіреного виробника з такими особливостями: підсвічування барабана, блокування від дітей, конструкція барабана AquaWave, технологія зменшення шуму SilentTech.

Від 10999 до 11239 грн

Сушильна машина Gorenje DS 92 ILS

Якісна сушильна машина з наявністю 14 функціональних режимів . Серед особливостей сушарки можна виділити відкладений старт, дитячий замок, підсвічування барабана, індикація ходу виконання програми, звуковий сигнал, захист від зминання. Гарантована якість від виробника.

Від 24999 до 25699 грн

Сушильна машина CANDY CSO 4 H 7 A 1 DE - S

Проста у використанні недорога сушарка з регульованими ніжками та наявністю блютуз від перевіреного виробника.

14399 до 14899 грн

Сушильна машина BEKO DS8440SXW

Якісна сушильна машинка з 5 режимами, серед яких швидке сушіння та сушіння по таймеру.В  особливостях сушарки можна виділити дитячий замок, індикацію очищення фільтра, звуковий сигнал, індикатор повного резервуара для води. Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Від 16499 до 16999 грн

Де купити сушильну машину в Сумах та аксесуари до неї недорого?

Якщо ви не знаєте, де можна купити сушильну машину за приємною ціною, то вам слід зайти на сайт магазину TIREX . Сушильну машину для білизни купити можна з різними функціональними можливостями від перевірених брендів: Beko, Whirlpool, Gorenje, Bosch, CANDY, Maytag, Samsung.

Купуйте техніку в TIREX ! Ми гарантуємо тривалий термін експлуатації, широкий вибір та якісне обслуговування.