Код: U0740579
Є в наявності
7145 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип: | CR |
| Висота: | 45 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | CR5DGAL |
| Країна виробництва: | Польща |
Опис
Особливості CR5DGAL
✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів з барабанною обоймою
✔ Тип цвяха: ″CR″
✔ Довжина цвяха: 45 мм
✔ Діаметр цвяха: 3.05 мм
✔ Діаметр капелюшка: 10.1 мм
✔ Насічка на стрижні: гладкі
✔ Кількість в упаковці 7200 шт
✔ Вага упаковки: 20.36 кг
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип | CR |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | CR5DGAL |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | CR, для барабанних обойм, L45мм, d3.05мм, d капелю |
| Переріз | 3.05 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 7200 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch BRT21/KB, для прямих обойм, L=130мм, d=3.8мм, 1288 шт (KB380130)
5089 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch PT, для прямих обойм, L=50мм, d=2.8мм, d капелюшка 6.8мм, 2200 шт (PT28R50)
2858 грн