Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Посудомийні машини в Сумах та аксесуари до них

Посудомийна машина у Сумах вже не є предметом розкоші. Це вже  звична побутова техніка, котра значно спрощує повсякденне життя. Завдяки посудомийці можна не перейматися тим, що потрібно витратити багато часу на миття посуду. Посудомийка в Сумах допоможе не просто заощадити час, та ще й кошти на покупку миючих засобів, оскільки витрати води в машині є набагато меншими , ніж при ручному митті. Також перевагою покупки посудомийної машини є гарна якість миття посуду у холодній воді.

На які критерії варто звертати увагу при виборі посудомийних машин?

Основною відмінністю посудомийок є  спосіб встановлення . Посудомийка, що вбудовується, може бути встановлена на кухні таким чином, що її не буде видно , а інтер'єр і дизайн кухні не будуть порушені наявністю додаткової техніки. Якщо у вас немає можливості вбудувати побутову техніку, то підійдуть посудомийки, що стоять окремо. В Сумах ціна варіюється в залежності від виробника та наявності додаткових функцій. Купити посудомийку недорого можна для встановлення у квартирі, будинку, офісі з наявністю кухні, у кафе чи ресторані.

Якщо в сім'ї проживає небагато людей , то підійде недорога  посудомийна машина з мінімальним функціоналом та невеликим завантаженням. Для великих сімей та кафе/ресторанів краще купити посудомийну машину в Сумах з великою місткістю посуду та наявністю розширеного функціоналу. Також для використання у виробничих цілях підійде посудомийка із сушінням у Сумах.

В інтернет-магазині TIREX ви зустрінете велику кількість моделей, а також різні функціональні можливості, якими характеризуються посудомийні машини. Ціни демократичні, а до кожного товару є опис з докладними характеристиками. Це дозволяє вибрати ту посудомийну машинку, яка підійде саме вам. 

Різновиди посудомийних машин

Серед усіх різновидів посудомийних машин можна виділити такі основні відмінності:

  • за типом: вбудовувані та окремі посудомийки;
  • за кількістю комплектів посуду: від 6 до 16;
  • за наявністю програм: тихі, швидкі, з нічною функцією, із замочуванням, економічні і т.п.;
  • за глибиною: від 48 до 65 см;
  • за кольором: білий, чорний, сірий, червоний, слонова кістка та інші;
  • за виробниками: ELECTROLUX , BEKO, Bosch, Candy, Gorenje, Kaiser, Hansa, Hotpoint-Ariston, Siemens, Whirlpool, Eleyus, Indesit, Interline , LIBERTY, Samsung, Zanussi.

Як вибрати посудомийну машину , щоб вона відповідала всім вимогам та побажанням? Перший момент, за яким варто оцінити, чи підходить вам посудомийна машина – габарити . Для цього слід визначити місце, де буде встановлена посудомийка, а також виміряти параметри простору. Від розмірів простору для встановлення залежатиме вибір моделі. Також слід врахувати кількість посуду, який потрібно щодня мити .

Після цього слід звернути увагу на такі деталі, як клас енергоспоживання та витрати води . Ці характеристики визначають економічність використання посудомийки. Купуючи посудомийну машину, не забувайте придбати аксесуари до неї. Різні підставки допоможуть зручно та компактно розміщувати брудний посуд у машині, що дозволить завантажувати більшу кількість предметів за одне використання.

Ще одним важливим моментом є виробник посудомийки , оскільки від цього залежить тривалість експлуатації техніки. Перевірені виробники посудомийок, які себе добре зарекомендували : BEKO , Bosch , Whirlpool ,    Zanussi.

Рейтинг посудомийних машин та діапазон цін на посудомийні машини у Сумах

Модель посудомийки

Характеристики

Діапазон цін

Посудомийна машина LIBERTY DIM 463

Вбудована посудомийка на 10 комплектів посуду за прийнятною вартістю.

Від 9349 до 9509 грн

Посудомийна машина Kaiser S 6062 XLW

Посудомийна машина, що не вбудовується, на 14 комплектів посуду від перевіреного виробника.

Від 22854 до 23099 грн

Посудомийна машина CANDY CDCP 6/ ES- 07

Бюджетна невбудовувана посудомийка невеликих розмірів від перевіреного бренду виробника.

Від 7499 до 7699 грн

Посудомийна машина BEKO DFS28022X

Посудомийка на 10 комплектів посуду з гарантією тривалої експлуатації.

Від 11599 до 12009 грн

Які можна купити аксесуари для посудомийної машини в Сумах?

При покупці посудомийної машини можна придбати такі аксесуари:

  • підставки під чашки та склянки;
  • гачки різного розміру;
  • підставки під блюдця та невеликі тарілки.

Де можна придбати посудомийну машину в Сумах та аксесуари до неї недорого?

Якщо ви не знаєте, де купити посудомийну машину в Сумах, то вам слід відвідати інтернет-магазин TIREX . В асортименті представлені найпопулярніші моделі посудомийок. Інтернет-магазин пропонує мінімальні ціни на всі види побутової техніки.

  TIREX: не ускладнюйте життя миттям посуду! Обирайте надійну побутову техніку для вашої кухні!