Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Витратні матеріали для 3-d друку в Сумах і Сумській області

Фільтри

3-d принтери стали все більш популярними не тільки серед великих компаній і виробників, але і серед побутових користувачів. Особисте користування 3-d відкриває необмежені можливості і новий досвід для сучасної людини. При цьому, щоб користуватися 3-d принтером, необхідно купувати витратні матеріали для виготовлення моделей. Перш ніж купити комплектуючі для 3-д принтера в Сумах, рекомендуємо ознайомитися з їх особливостями і різновидами.

Витратні матеріали для 3-d друку в Сумах: що це таке?

Основним витратним матеріалом для 3-d друку є пластик ABS, але також набувають популярності пластик PLA і різні фотополімери. Найбільш затребуваним все ж виступає АБС пластик, який характеризується великою кількістю переваг. Пластик для 3-д друку в Сумах можна купити сьогодні практично в будь-якому магазині техніки. Рекомендуємо перед придбанням комплектуючого ознайомитися з його перевагами і недоліками. Це дозволить вам зробити правильний вибір, який дозволить виготовляти вироби високого рівня якості.

АБС пластик може застосовуватися для виготовлення різних деталей і виробів. Ви можете виготовити спортивний інвентар, пластиковий посуд, канцелярські товари та меблеву фурнітуру. Також матеріал відмінно підійде для виготовлення автозапчастин, деталей для техніки, дитячих іграшок і конструкторів.

Комплектуючі для 3-d принтерів в Сумах: основні переваги

Витратні матеріали для 3-d друку - це:

 • широкий спектр застосування;
 • стійкість до ударів і фізичних пошкоджень;
 • міцність і жорсткість;
 • підходять для тонкого лиття;
 • вироби, виготовлені з таких розхідників, характеризуються гладкою поверхнею;
 • витримують температурний вплив до 100 градусів;
 • низька вартість, в порівнянні з іншими видами витратних матеріалів;
 • не токсичність;
 • можливість фарбувати матеріал в будь-який колір.

Також слід враховувати і недоліки матеріалу, які полягають в:

 • чутливості до ультрафіолетових променів;
 • чутливості до вологи;
 • низький рівень електроізоляції;
 • в непоглинанні вологи.

Як правильно вибрати витратні матеріали для 3-d принтера в Сумах?

Якщо ви хочете купити витратні матеріали для 3-д принтера (Суми), то рекомендуємо спочатку продумати сферу застосування 3-д принтера. Залежно від того, що буде виготовлятися, буде залежати і вибір матеріалу. Матеріали для 3-д принтера в Сумах можна придбати у різній кількості. Залежно від кількості одиниць продукції, яку ви плануєте виготовити, слід обирати і обсяг витратних матеріалів.

Розглянувши матеріал АБС пластик для 3-д друку, слід також вивчити особливості ПЛА пластика. PLA пластик характеризується тим, що він екологічний, оскільки виготовляється з очерету і кукурудзи. Цей матеріал підходить для виготовлення посуду з пластику, екологічної упаковки і може застосовуватися в медицині.

Які бувають витратні матеріали для 3-d принтера в Сумах, і яка на них ціна?

Торгова марка

Особливості та характеристики

Діапазон цін

Polaroid PLA 1.75мм/0.75кг ModelSmart 250s, white (3-d-FL-PL-6008-00)

Якісний матеріал для друку на 3д принтері, вагою 750 грам, діаметром 1,75мм. Тип пластика ПЛА - екологічний і універсальний у застосуванні. Надійність і якість матеріалу обумовлена ​​перевіреної торговою маркою виробника. Колір розхідники - білий. Від 2350 до 2439 грн

 

Від 2350 до 2439 грн

XYZprinting PLA 1.75мм/0.6кг Filament, white (RFPLBXEU06G)

Бюджетний варіант матеріалу для 3д друку. Пластик ПЛА. Вага упаковки 600 грам, діаметр пластикової нитки - 1,75 мм. Колір розхідники - білий.

Від 810 до 929 грн

XYZprinting Photopolymer Rigid Resin, 2x500ml Bottles, Clear (RUTD1XGB00B)

Прозорий матеріал для 3д друку. Випускається в пляшках по 500 грам. Високий рівень якості. Витратний матеріал для друку на 3д принтері виготовляється в Японії.

Від 4200 до 4599 грн

Gembird Cleaner 1.75 мм 100г (3-dP-CLN1.75-01)

Бюджетний і невеликий за розміром вид витратного матеріалу для 3д друку. Продається упаковкою 100 грам, діаметр нитки 1,75 мм. Колір білий. Чудово підійде для перших спроб роботи з 3д принтером та виготовлення невеликих виробів.

Від 223 до 341 грн

Де придбати витратні матеріали для 3-д принтера в Україні?

Придбати витратні матеріали для 3-д принтера в Україні сьогодні дуже просто. Головне - відповідально підійти до вибору виробника. Ознайомтеся з пропозиціями, розглянутими в таблиці. Ґрунтуючись на цілях, для яких буде використовуватися витратний матеріал для 3-д принтера, ви зможете підібрати оптимальний варіант. Можна підібрати більш дешевий матеріал для експериментів, а дорогий - для виготовлення відпрацьованих деталей.

У магазині TIREX ви знайдете всі необхідні витратні матеріали для 3-д друку в Сумах. Заходьте на наш сайт і придбайте все необхідне для правильного функціонування вашого принтера!