Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Телевізори та мультимедіа

Міркуєте над тим, щоб купити телевізор у Сумах? Вам хочеться зробити правильний вибір на довгі роки? Тоді подбайте про все і одразу: визначтесь, який би ви хотіли медіаплеєр для телевізора? А можливо, вам знадобиться купити приставку для смарт ТВ? В інтернет-магазині TIREX ми раді запропонувати вам не лише величезний вибір телевізорів, а й значний асортимент мультимедійних товарів до них.

Як обрати телевізор?

При виборі телевізора найголовніше - це звертати увагу на свої побажання. Комусь потрібний буде пристрій, який висить на кухні та включається під час приготування їжі фоном. А хтось турбуватиметься питанням: «Де можна купити домашній кінотеатр у Сумах?». Потреби та бажання кожного з нас різні. Але стандартні для всіх фактори, на які необхідно звертати увагу, коли ви плануєте покупку телевізора, однакові:

  • визначтеся якої якості буде зображення. Існують телевізори з LED світлодіодним підсвічуванням. А є QLED – більш вдосконалений варіант. Також є OLED та NanoCell. Усі ці варіанти відрізняються між собою ціною та якістю. Докладно розповісти про кожну з моделей, що вас зацікавили, зможуть консультанти інтернет-магазину Тірекс;
  • продумайте, яка діагональ дисплея вам потрібна, де буде розташований телевізор, на якій відстані від нього стоїть стіл або диван;
  • чи потрібний вам телевізор зі SmartTV? Чи, може, вам достатньо цифрового телебачення, а подивитися Ютуб ви можете за допомогою ноубука?

Від цих показників залежатиме і ціна телевізора, його бренд, і вбудовані функції. Окрім придбання телевізора, в інтернет-магазині TIREX ви також зможете купити музичний центр у Сумах, придбати усі необхідні приставки та колонки. Широкий вибір продукції не залишить вас байдужим.

Робіть замовлення в TIREX, підходьте до точки самовивозу та забирайте його. Або ж оформлюйте доставку. З нами вигідніше!