Код: U0740584
Є в наявності
7002 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | без покриття |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип: | F |
| Висота: | 60 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | F28060Q |
| Країна виробництва: | Польща |
Опис
Особливості F28060Q✔ Тип: цвяхи для цвяхозабивачів з барабанною обоймою
✔ Тип цвяха: ″F″
✔ Довжина цвяха: 60 мм
✔ Діаметр цвяха: 2.8 мм
✔ Діаметр капелюшка: 7.2 мм
✔ Насічка на стрижні: гладкий
✔ Кількість в упаковці 7500 шт
✔ Вага упаковки: 22.7 кг
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | без покриття |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип | F |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | F28060Q |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | F, для барабанних обойм, L60мм, d2.8мм, d капелюшк |
| Переріз | 2.8 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 7500 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Voltronic монтажні піроксилінові, 7.3х32мм, кругла шайба 16мм, 200 шт (YT-PMN32R)
590 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch WW, для прямих обойм, L=90мм, d=3.1мм, d капелюшка 7.5мм, 2000 шт (S310R90)
3501 грн