Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Обігрівачі в Сумах та аксесуари до них

 

Восени, з настанням холодного періоду, багато хто замислюється над тим, щоб купити обігрівач у Сумах. Адже в квартирах та будинках стає холодно значно раніше, ніж починається опалювальний сезон. Щоб підтримувати тепло у приміщенні будинку та на роботі, слід вибрати обігрівач, який зможе обігріти приміщення залежно від площі та інших індивідуальних факторів приміщення, що впливають на температурний режим. Обігрівач потрібен не тільки до моменту включення опалення, але й у опалювальний період, якщо батареї недостатньо нагрівають повітря, або у квартирі зберігається вогкість.

Різновиди обігрівачів у Сумах

Одне з найактуальніших питань: «Як вибрати економічний обігрівач у Сумах?». Це питання актуалізується у зв'язку з високими цінами на електроенергію. Щоб вибрати обігрівач, який буде менш витратним під час використання, слід ознайомитися з різновидами моделей техніки та її основними особливостями. Це допоможе зробити правильний вибір радіатора, який буде не лише економічним, але й зможе обігріти приміщення. Існує безліч різновидів обігрівачів залежно від принципу дії та способу обігріву повітря .

  1. Одним із популярних видів вже протягом багатьох років є масляний обігрівач у Сумах. Цей вид найбільш популярний, хоч і не дуже економічний у витраті електроенергії. Масляні обігрівачі славляться тим, що довго зберігають тепло у приміщенні.Радіатор в Сумах за принципом дії і зовнішнім виглядом нагадує батарею. Він може нагріти приміщення за короткий проміжок часу.
  2. Тепловентилятор в Сумах – один з більш дешевих варіантів, при цьому він може обігріти лише невелике приміщення, а тепло продукує тільки тоді, коли працює.
  3. Нині більшою популярністю користується конвектор. Купити конвектор недорого в Сумах не важко буде в інтернет-магазиніTIREX. Такий тип техніки економічніший, хоча менш продуктивний.

 На що звертати увагу при виборі обігрівача?

Крім розглянутих варіантів обігрівачів, існують й інші різновиди техніки, які відрізняються залежно від технологічних особливостей, форм, розміру та іншого. Усі обігрівачі різняться між собою :

  • за типом: конвектор, теплова гармата, інфрачервоний, керамічний, тепловентилятор, масляний;
  • за площею приміщення, здатного обігріти: від 5 до 750 квадратних метрів;
  • за потужністю: від 500 до 9000 ВТ;
  • за способом встановлення: підлоговий, настінний та настільний;
  • з наявністю дисплея та без;
  • за кольором: білий, бежевий, сірий, кремовий та інші.

Як вибрати обігрівач у Сумах, щоб він обігрів приміщення, був економічним у витраті електроенергії? При виборі обігрівачів, перше, на що потрібно звернути увагу – це особливості приміщення, яке обігріватиметься. Потрібно прорахувати площу приміщення, оцінити його висоту, щоб підібрати потужність обігрівача. Також слід оцінити спосіб встановлення. Так, у квартирах, будинках та організаціях, де бувають діти, слід віддавати перевагу настінним різновидам техніки, щоб діти не обпеклися та не перевернули обігрівач.

Якщо у приміщенні немає дітей і тварин, можна розглянути й варіанти підлогових і настільних різновидів техніки. Також важливо оцінювати такі параметри, як наявність дисплея, що робить процес використання техніки зручнішим. При покупці обігрівачів слід також подбати про наявність аксесуарів до них. При покупці настінного конвектора варто придбати кріплення та монтажні елементи, які необхідні для правильного розміщення техніки .

Огляд обігрівачів: характеристики та ціна в Суми

Модель

Призначення та характеристики

Діапазон цін

Обігрівач Ardesto IH -2500- CBN 1 B

Інфрачервоний обігрівач, який може бути встановлений як на стіну, так і на підлогу. Потужність 2500 Вт зможе обігріти приміщення площею 25 квадратних метрів. Хороша якість за доступною ціною.

Від 2455 до 2677 грн

Обігрівач Atlantic F 17 Essential CMG BL - Meca / M (2000 W )

Конвектор із механічним керуванням, який встановлюється на стіну. Обігріває приміщення площею 20 квадратних метрів. Потужність 200 Вт.

Від 1929 до 2011 грн

Обігрівач Ballu BHP-ME-5

Теплова гармата з підлоговим типом установки. Потужність 4500 Вт. Наявність двох режимів роботи. Обігріває приміщення площею 50 квадратних метрів.

Від 2899 до 2979 грн

Обігрівач Atlantic F119 CMG TLC/M2 500W

Конвектор із механічним керуванням, який встановлюється на стіну. Обігріває приміщення площею 20 квадратних метрів. Потужність 200 Вт.

Від 1929 до 2011 грн

Де купити обігрівач у Сумах та аксесуари до нього за вигідною ціною?

Якщо ви не знаєте, де купити обігрівач у Сумах, то вам слід зайти в інтернет-магазин TIREX та ознайомитись з асортиментом обігрівачів та аксесуарів до них. У каталозі магазина представлені всілякі різновиди техніки, так що в и зможете підібрати саме той варіант обігрівача, який буде відповідати вашим вимогам і побажанням. Якісні та перевірені обігрівачі ви зможете замовити за приємною ціною у магазині TIREX.