Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Плити і аксесуари до плит

Сучасна техніка дозволяє оптимізувати процес вирішення побутових завдань, максимально скоротивши час та ресурси на їхнє виконання. Плита для кухні – невід'ємний атрибут, який є у кожному будинку. При цьому моделі, які вироблялися 5-10 років тому, старіють, тому краще змінити техніку вже зараз і купити кухонну плиту в Сумах. Сучасний модельний ряд дозволить скоротити час на приготування їжі, а сам процес приготування буде більш комфортним.

Плити для кухні у Сумах: особливості сучасних моделей

Сучасна плита для кухні може бути багатофункціональною, оскільки крім звичайних  функцій до них додаються нові, без яких вже складно готувати вишукані страви. Практично кожна плита для кухні оснащена електрозапалюванням. Тобто газ включається без використання сірників або запальнички. Також варіації вибору плит припускають можливість наявності різної кількості конфорок - від 2 до 4, що дозволяє вибрати потрібний вам варіант, з урахуванням частоти приготування їжі та місця на вашій кухні.

Зовнішній вигляд плит також відрізняється. Потрібний вам колір, дизайн і форму конфорок можна знайти досить легко! Адже на ринку широко представлені виробники кухонних плит: Gorenje, Gefest, Hansa, Greta, Beko,     Electrolux, Artel, Cezaris, Indesit, Grunhelm, Liberty, Kernau, Zanussi, Klass,      Kaiser, Bosch, PRIME Technics. Від виробника багато в чому залежить якість і тривалість експлуатації, і навіть на функціональні можливості. Кухонна плита від перевіреного виробника прослужить вам не один рік, а то і не одне десятиліття!

Основні різновиди кухонних плит у Сумах

Щоб вибрати оптимальний варіант кухонної плити, слід ознайомитись із основними різновидами пристрою. Виділяють такі види плит і параметри, за якими вони різняться між собою:

  • залежно від типу нагрівубувають: газові плити, електричні, індукційні та комбіновані;
  • в залежності від типу духової шафи: газова або електрична;
  • залежно від корисного об'єму: від 40 до 98 л;
  • в залежності від ширини: від 50 до 90 см;
  • в залежності від глибини: від 34 до 60 см;
  • в залежності від кольору: білий, бежевий, чорний, коричневий, металевий, сірийта інші.

Як вибрати плиту на кухню у Сумах?

Вибір кухонної плити залежить від особливостей житла, а також цільового призначення пристрою. Так, у будинках, де проведено газ та електрику, вибір типу плити більшою мірою залежить від побажань та переваг клієнта. При цьому зараз вигідніше купувати газові плити з електричною духовкою. Також універсальна сьогодні комбінована кухонна плита у Сумах, яка має газові конфорки та електричні поверхні нагріву.

Кухонна плита газова у Сумах економічна, але при цьому не може бути встановлена у приміщеннях без газифікації. Також процес приготування в газовій духовці триваліший.

Якщо ж у квартирі чи будинку немає газу, тоді вибір очевидний – слід купити електричну плиту. Кухонна плита електрична в Сумах характеризується відмінним результатом приготування, особливо в духовці, але при цьому вона довго нагрівається.

Гарною альтернативною електричній плиті стане індукційна плита, яка зручніша в експлуатації, ніж електрична.

Кухонні плити у Сумах: ціни 

Модель плити

Характеристика

Діапазон цін

Плита Gefest 5140-01 0036

Електрична плита на 4 конфорки, коричневий з класичним дизайном.

Від 5012 до 5229 грн.

Плита Gefest 5100-02 0309

Газова плита на чотири конфорки білого кольору від перевіреного виробника.

Від 7619 до 7789 грн.

Плита Gefest 1200-С7 К43

Плита з газовим типом пристрою коричневого кольору із стильним дизайном.

Від 6439 до 6689 грн.

Плита BEKO FSM52120DW

Плита білого кольору з духовкою та газовим типом конфорок.

Від 6999 до 7229 грн.

Які аксесуари потрібно придбати для плити?

При покупці плити для кухні також рекомендується придбати аксесуари до неї. Серед аксесуарів для плити пропонуються:

  • решітки для газових конфорок, що покривають дві конфорки;
  • решітки для однієї конфорки;
  • аксесуари для духовки.

Решітки можуть бути виготовлені з чавуну або нержавіючої сталі. Вибір аксесуарів залежить від типу обраної кухонної плити та її моделі, а також від ширини.

Де купити кухонну плиту в Сумах недорого?

 Досі не знаєте, де краще купити плиту для кухні в Сумах? Заходьте на сайт інтернет-магазину TIREX. У нашому  представлені різні кухонні плити від перевірених торгових марок. Вартість кухонної плити у магазині TIREX буде значно нижчою, ніж на інших торгових майданчиках в Україні. Тож, досить чекати! Настав час купляти!