Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Монітори та аксесуари

Для комфортного перегляду фільмів, мультимедії, офісної роботи та ігор потрібен монітор для комп’ютера, придбати який можна в Сумах, Києві, Харкові та інших містах України. Кожен пристрій має свої особливості та технічні характеристики, які демонструють сучасні бренди та моделі. Перед вибором необхідно детально ознайомитися з параметрами та функціональними можливостями девайса, щоб він не розчарував у своїй роботі і відповідав вашим умовам експлуатації.

Як обрати монітор: основні характеристики

На зручність роботи впливає багато моментів, які забезпечують роботу пристрою при відповідних умовах.

Діагональ екрану

Серед багатьох варіантів існують стандартні та широкоформатні види екранів 15-40 дюймів. Враховуючи місце його використання, можна обрати відповідний розмір.

 • Для офісної роботи можна зупинитися на пристроях 20-24 дюйми – приємна картинка в полі зору сприятиме зручній та довгій роботі і мінімізує втомлюваність очей.
 • Для домашнього використання. Зверніть увагу на моделі 24-27 дюймів. Для приємного перегляду фільмів та ігор ці параметри цілком достатні.
 • Для геймерів. Купити ігровий монітор слід з екраном від 27 дюймів для створення реалістичної картинки.
 • Для графічних редакторів. Для такої роботи можлива діагональ 28-30 дюймів для більшої деталізації об’єктів.

Роздільна здатність екрану

Це одна із найважливіших складових техніки, адже вона впливає на якість зображення. Існують такі варіанти:

 • Для офісу підходять моделі 1280*1024 пікселів, що демонструють приємну зорову картинку.
 • Для дому та розваг. Хорошим вибором є пристрої з екраном Full HD 1920*1080.
 • Для графіки. Для цих завдань можливі девайси 2560*1440 для відтворення зображення з чітким окресленням.

Яскравість та контрастність

Яскравість відповідає за кількість світла, що відбивається від білого екрану, особливо при встановленні комп’ютера біля вікна із сонячної сторони. Чим ця складова вища, тим краще та чіткіше зображення при такому світлі. Показники яскравості варіюються від 200 до 700 кд/м2.

Контрастність відповідає за передачу кольорів. Чим чіткіше зображення, тим її параметри вищі. Середнім значенням вважається 1:600.

Матриця

Матриця впливає на якість картинки. Виділяють такі її види:

 • TN (TN+Film) – здебільшого встановлюється на бюджетні моделі, які підходять для офісу.
 • IPS матриця – характеризується широкою кольоровою гамою, чітким чорним кольором, відмінними кутами огляду. Її недолік – довгий час відгуку, тому для забезпечення ігор не дуже підходить.
 • VA (PVA, MVA) – моделі з хорошою контрастністю, передачею кольорів та кутами огляду.

Частота розгорнення екрану

Ця складова важлива, якщо ви шукаєте монітор для ігор та показу динамічних фільтрів.

 • Для офісного використання та навчання достатній параметр в 60-75 Гц.
 • Для геймінгу важливо звернути увагу на показник вище 120 Гц, адже чим він вище, тим більша кількість кадрів виводиться за секунду, а отже зображення плавне та високоінформативне, що так важливо при динамічних сценах.

Де купити монітори та аксесуари для них у Сумах?

Пропонуємо вам не витрачати свій час, шукаючи відповідні пристрої – відвідайте наш магазин «Tirex» та переконайтесь у широкій пропозиції та доступних цінах. Наш каталог представляє різноманітні сучасні моделі Philips, HP, Dell, ViewSonic, Samsung, Lenovo, BenQ, Lg, Acer та від інших виробників, що демонструють свою довговічність та надійність і надають гарантію на кожен девайс.

Щоб під’єднати екран до ПК, телевізора та інших пристроїв, слід придбати і кабель для монітора – широкий вибір популярних vga, HDMI та інших видів наявні до продажу в нашому асортименті. Звертайтеся до наших менеджерів і оберіть практичну та доступну модель для ваших потреб. Доступна швидка доставка товарів по всій Україні поштовими службами.