Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Принтери та оргтехніка

Принтер – пристрій, за допомогою якого можливе виведення тексту чи зображення на твердий носій. Технічний прогрес надав даній оргтехніці неймовірних можливостей, адже сучасні девайси демонструють високу якість роботи та поліфункціональність. Великим попитом користуються універсальні моделі – багатофункціональні пристрої (БФП), функціями яких є і для друк, і сканування, і копіювання, адже об’єднують у своїй комплектації принтер, сканер та копір, придбати які можна в Сумах в магазині «Tirex». Наш асортимент налічує безліч пропозицій від відомих та перевірених виробників, товари яких славляться своєю справністю і надійною роботою. Клієнтам пропонуємо приємні ціни та професійне обслуговування. Заощадити свій час легко, адже усі необхідні комплектуючі зібрано у нашому каталозі.

БФП – помічники сучасної людини

Принтери уможливлюють передачу зображеної картинки в монохромному форматі чи кольоровому, а також діляться на такі види:

Перші в якості офісної техніки ідеально підходять для роботи з великим обсягом документів, найчастіше чорно-білих, адже гарантують збільшений ресурс картриджа, до того ж в ньому легко змінювати чорнило.

Другі мають доступну ціну, розраховані на кольоровий та лазерний друк. Якщо не передбачається часте використання – це чудовий варіант. При закінченні чорнила необхідна повна заміна картриджа, але є можливість встановити систему для безперервної його подачі.

Функціональна швидкість таких пристроїв залежить від кількості зроблених сторінок за одну хвилину. Моделі високої продуктивності видають 30-40 сторінок за хвилину, варіанти для домашнього використання – 20-30 сторінок. Враховуйте, що прилади працюють з різними видами паперу, тому звертайте на такі характеристики в залежності від мети експлуатації.

Сканери служать для створення цифрової копії. Параметри девайса напряму впливають на швидкість обробки інформації та якість отримуваного зображення. Зверніть увагу на:

  • тип пристрою. Планшетні сканери відзначаються універсальність, з їх допомогою легко сканувати як окремі листи паперу, так і розвороти книг. Протяжні зазвичай обирають для професійного використання в певних сферах, де передбачається сканування окремих листів нестандартних розмірів;
  • тип датчика. CIS – пропозиції недорого сегменту, зручні у використанні, видають зображення середнього рівня. CCD – варіанти з високо вартістю, але гарантують чітке зображення з будь-якого носія;
  • роздільну здатність. Для текстів чорно-білого формату достатньо 600*600 dpi, для зображення високої якості – до 4800*1200 dpi.

Копіри або як звикли ми називати «ксерокси» служать для розмноження готових аркушів. Необхідно звертати увагу швидкість друку сторінок і продуктивність пристрою. Для офісного  використання підходять моделі з великою швидкість обробки матеріалу і високою якість, для домашнього використання можливий вибір більш простих варіантів.

Для комфортного використання і забезпечення максимальної функціональності, особливо для офісних працівників, слід укомплектувати прилади шредером для паперу, потурбуватися про наявність паперу для принтера, наповненість картриджів, а для надійної роботи – облаштувати місце ДБЖ для ПК (джерелом безперебійного живлення). Уся необхідна оргтехніка, електрообладнання, запчастини представлені в магазині «Tirex» у Сумах – ми ваш надійний вибір!