Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Пральні машини та аксесуари

Чи можна уявити життя сучасної людини без пральної машини? Навряд. Ніхто вже не витрачає час на прання свого одягу, адже завдяки цьому виду побутової техніки можна заощадити дорогоцінний час свого життя для важливіших занять. Достатньо просто завантажити брудний одяг, а після закінчення роботи пральної машини розвісити його.

Перші пральні машини мали досить примітивний функціонал. Але зараз пральна машина в Сумах має широкий спектр можливостей, і це забезпечує максимальний комфорт для кожного господаря чи господині. Купити пральну машину в Сумах недорого - не проблема, особливо, якщо ви вирішили відвідати інтернет-магазин TIREX .

Особливості та характеристики пральних машин у Сумах

Сьогодні існує багато різновидів пральних машин , які відрізняються розмірами, способами встановлення та завантаження, кількістю функціональних можливостей. Тож кожен може вибрати для себе відповідні пральні машини. Ціни у Сумах в основному залежать від функціональних можливостей моделі, а також виробника.

Щоб купити пральну машину автомат у Сумах, рекомендуємо звернути увагу на спосіб встановлення. Основним відмінним параметром пральних машин є спосіб завантаження брудної білизни, від чого також залежать ціни. Пральна машина з горизонтальним завантаженням потребує більшої кількості вільного простору для відкриття дверцят. Вертикальне завантаження брудної білизни зручне тим, що люк відкривається зверху машини і займає менше місця під час використання.

Різновиди пральних машин у Сумах

Купити пральну машину у Сумах недорого можна для встановлення в будинку, у кафе чи ресторані, у дитячому садку чи на виробництві. І для того, щоб техніка вас тішила довгі роки та повністю задовольняла всі побажання, необхідно оцінити не тільки параметр завантаження білизни в машинку, а й інші особливості.

Пральні машини розрізняють між собою :

 • за типом: автомат, напівавтомат, повногабаритна пральна машина;
 • за способом встановлення: ті, що стоять окремо, та вбудовані;
 • за типом завантаження: горизонтальні та вертикальні;
 • за кількістю брудної білизни для завантаження в машину: від 2,5 до 12 кг;
 • за класом енергоспоживання: А, А, А, А,B , D;
 • за кількістю програм: від 1 до 25;
 • за наявністю дисплея та без нього;
 • за габаритами та розмірами: тонкі, стандартні, широкі;
 • за кольором: білий, чорний, червоний, бежевий, металік та інші.

Як вибрати пральну машину та аксесуари до неї?

Щоб вибрати пральну машину, яка повністю підходитиме вам, слід знати на які параметри потрібно звертати увагу в першу чергу. Спочатку потрібно визначитися із місцем встановлення побутової техніки. Від цього буде залежати тип установки. Визначивши, куди буде встановлена пральна машина, потрібно виміряти простір, щоб визначити габарити техніки. Після цього можна звернути увагу на тип завантаження брудної білизни. Це одні з основних параметрів, які слід врахувати.

Після визначення першорядних параметрів, потрібно вибрати виробника та функціонал пральної машини. Побутова техніка може бути з додатковими функціями, такими як легке прасування або сушіння білизни . Також, за необхідності, зверніть увагу на наявність таких програм, як:

 • прання вовняних речей;
 • прання верхнього одягу;
 • прання штор та постільної білизни.

Деякі функції можуть бути обов'язковими для вас, а деякі не потрібними. Тому не варто переплачувати за наявність функцій, якими не користуватиметеся під час експлуатації побутової техніки.

Рейтинг пральних машин у Сумах та діапазон цін

Модель

Характеристика

Діапазон цін

Пральна машина ATLANT CMA 60С108-010

Машина з фронтальним завантаженням від перевіреного виробника.

Від 7149 до 7329 грн

Пральна машина Whirlpool AWE55141UA

Пральна машина з фронтальним завантаженням, гарантована якість від перевіреного роками виробника.

Від 7429 до 7622 грн

Пральна машина BEKO WUE6512XSSW

Фронтальний тип завантаження брудної білизни. Гарантія тривалої експлуатації.

Від 7499 до 7689 грн

Пральна машина Indesit BTWA61053EU

Пральна машина з вертикальним типом завантаження , зручна в установці та експлуатації.

Від 9099 до 9349 грн

Де можна придбати пральну машину в Сумах та аксесуари до неї за доступною вартістю?

Окрім покупки пральної машини, багато хто цікавиться, де можна купити аксесуари для пральних машин у Сумах? На допомогу приходить інтернет-магазини TIREX, де ви зможете купити пральні машини недорого, а також придбати всі необхідні аксесуари для комфортної та надійної установки. У каталозі магазину представлені антивібраційні підставки для пральних машин, а також комплекти для встановлення побутової техніки за мінімальною вартістю. Перегляньте рейтинг пральних машин в асортименті магазину TIREX , та оформіть замовлення за демократичною ціною.

TIREX: з нами прання - не привід для клопоту!