Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Акумуляторні батареї

Фільтри

Настає час, коли кожного користувача ноутбука турбує проблема виходу із ладу джерела автономного живлення – батареї, яка або перестає заряджатися, або девайс її зовсім не помічає. Якщо ви часто переміщаєте пристрій чи вам важливо завжди мати доступ до файлів незалежно від місця і електропостачання, варто обрати нову акумуляторну батарею, придбати яку можна в магазині техніки «Tirex» у Сумах чи замовити на сайті – доставляємо товар по всій Україні транспортними службами.

Ми пропонуємо великий асортимент різноманітних моделей та характеристик для ноутбуків Acer, Asus, Lenovo, Sony, Dell, HP, Apple, Samsung, Toshiba та ін. за доступними цінами. У нашому каталозі ви знайдете також додаткове обладнання – портативні зарядки для ноутбуків, power bank, блоки живлення та інші аксесуари.

Для кожного підберемо надійний варіант, відштовхуючись від потреб та побажань.

Вибір батареї для ноутбука

Середній термін придатності «акумулятора» становить 2-3 роки. Він залежить від умов, інтенсивності та тривалості роботи ноута, кількості циклів заряджання. Для продовження експлуатаціонного періоду подбайте про регулярний цикл заряджання-розряджання техніки та стежте за оптимальною її температурою. При постійній роботі від мережі краще вийняти зарядне джерело.

Перш ніж ви почнете пошуки підходящого варіанта, визначте для себе такі нюанси:

  • Автономна продуктивність – як часто та довготривало повинен працювати гаджет без підключення до мережі.
  • Навантаження на ноутбук в автономному режимі – які файли, ігри чи програми і за який термін ви опрацьовуватимете.
  • Розміри ноутбука – діагональ екрана та тип підсвічування (LED екрани менш енерговитратні).

Якщо «рідний» стандартний зарядний пристрій вас цілком влаштовував по продуктивності та часу експлуатації, можете сміливо купувати аналогічну модель. Якщо ж вам необхідно продовжити термін дії без доступу до мережі, подбайте про новий більш ємний варіант з більшою кількість комірок.

Орієнтуйтеся на такі технічні характеристики акумулятора для ноутбука:

  • Ємність. Це важливий показник, який визначає час працездатності техніки. Стандартний показник зазначений на кожній оригінальній комплектуючій і вимірюється в мАч. Для збільшення продуктивності оберіть модель із вищим параметром.
  • Кількість комірок. Вони з’єднані між собою і представляють один єдиний пристрій, який напряму пов’язаний із показником ємності. Чим більше вбудовано комірок, тим і більша ємність батареї та її автономна спроможність.
  • Напруга. При заміні деталі важливо, щоб показник напруги співпадав із показником на стандартній комплектуючій.

Як довго має тримати батарея для ноутбука?

Характеристика ємності не завжди гарантує вказану працездатність. Це може бути як 1 година, так і 3-5 годин. Необхідно відштовхуватися від «начинки» девайса, встановлених програм та умов експлуатації.

Зверніть увагу на фактори, від яких залежить ресурс техніки:

  • Конфігурація пристрою. Потужна відеокарта, процесор вимагають більше енерговитрат, тим самим зменшуючи автономність роботи.
  • Характеристики екрану. Вид та яскравість підсвічування, розмір дисплея впливають на час роботи без підключення до мережі.
  • Види виконуваних завдань. Чим складніше завдання опрацьовує ноутбук, тим зростає кількість енергоспоживання.

Ступінь зношування акумуляторної батареї. Чим більше вона пройшла циклів заряджання-розрядження, тим зменшується її ефективність.