Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Модулі пам'яті для комп'ютера

Фільтри

Оперативна пам’ять – це енергозалежна мікрочастина, яка здатна зберігати дані та файли комп’ютера, ноутбука чи іншого пристрою, адже для коректної роботи техніки важливо мати доступ для короткочасного чи довготривалого збереження інформації. Достатній об’єм оперативки пришвидшить працездатність внутрішніх комплектуючих, зокрема, процесора, а її недосконалість навпаки уповільнить обробку інформації.

Придбати ОЗУ за доступними цінами та від перевірених виробників з гарантією якості радимо в магазині техніки «Tirex». Наші позиції налічують безліч варіантів для будь-якого використання. Оформити замовлення можливо в стаціонарному закладі в місті Суми чи онлайн на сайті – відправляємо товари транспортними службами по всій Україні.

Типи оперативної пам’яті

ОЗУ класифікується за такими різновидами:

  • DDR
  • DDR 2
  • DDR 3
  • DDR 4

На сьогодні DDR та DDR 2 вважаються не сучасними і все складніше їх зустріти у продажу. Їх застосовують в системах, які підтримують материнські плати минулого покоління.

DDR 3 є найбільш популярним рішенням серед користувачів. Це наступне покоління оперативки, яке відзначається високою потужністю зі зниженням електроспоживання на 40 %.

DDR 4 – це найсучасніше покоління ОЗУ на даний момент. Його головна відзнака – висока потужність та частотність, але і ціна на даний вид досить пристойна.

Основні характеристики ОЗУ

Зверніть увагу на наступні параметри даної комплектуючої:

  • Об’єм. Це найважливіший параметр, від якого залежить швидкість обробки інформації та працездатність додатків. Для невибагливого офісного використання підходить показник 2-4 Гб. Для домашньої експлуатації необхідно 4-8 Гб оперативки. Потужні обчислювальні машини для геймерства та обробки графічних даних вимагають хорошого показника від 8 Гб.
  • Частота. Вона впливає на швидкість взаємодії між собою процесора, відеокарти та шини даних за одиницю часу.
  • Таймінг. Це час затримки між подачею сигналу контролером та її реалізацією. Чим нижча ця одиниця, тим швидше відбувається відгук на конкретну операцію.
  • Радіатор охолодження. Додаткове охолодження необхідне тим користувачам, які прагнуть значно підвищити потужність техніки. Енерговитрати при такій експлуатації досить значні, що може призвести до перегрівання елементів. ОЗУ із вбудованим радіатором буде доречною.
  • Напруга живлення. Ця інформація цікава тим, хто бажає заощадити використання електроенергії. Сучасні пристрої мають більше здатність до електроекономії.
  • Наявність підсвічування. Оперативна пам’ять з підсвічуванням – питання дизайну. Зазвичай дана можливість встановлюється на потужні геймерські моделі з високим показником частоти.

Магазин техніки «Tirex» пропонує підібрати ОЗУ для будь-якого призначення за адекватною ціною. У нашому каталозі ви знайдете рішення для будь-яких потреб.