Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Сушарки для рук

Сушарки для рук – невід'ємний атрибут санітарних кімнат у торгових центрах, ресторанах та офісах. Це зручний та простий вид техніки, який дозволяє комфортно висушити руки після миття . Рукосушка допомагає зробити більш комфортним процес миття рук, мінімізувавши при цьому витрату паперових рушників.

Сушарка в Сумах доступна для покупки в інтернет-магазині TIREX ! Але перед покупкою ми радимо докладно розібратися в характеристиках даного виду побутової техніки та особливостях експлуатації.

 Сушарки для рук у Сумах: які є різновиди?

Рукосушки сьогодні не є дивиною. Ви зможете купити сушарку для рук у Сумах у будь-якому магазині техніки, оскільки популярність цього пристрою з кожним днем зростає, особливо в умовах поширення вірусних захворювань. Завдяки сушарці, можна після миття рук не торкатися ніяких поверхонь у вбиральні. Заправки, театри, торгові центри, кафе та ресторани – це невеликий спектр приміщень, де буде доречним даний вид техніки.

Перед тим, як купити сушарку для рук, рекомендується ознайомитися з основними різновидами. Це допоможе зробити правильний вибір. 

Які є сушарки для рук? Серед основних різновидів можна виділити два види пристрою:

 • з автоматичним включенням;
 • на ручному управлінні.

Перший, автоматичний варіант, більш популярний у громадських місцях, оскільки сушарки з кнопкою можуть швидше зламатися через багаторазові ввімкнення та вимкнення. Ручне включення зручніше для установки в невеликому офісі, оскільки користуватися пристроєм буде невелика кількість людей.

Сушарки в Сумах: плюси та мінуси

Щоб визначити необхідність покупки сушарки для рук, слід вивчити плюси та мінуси цього пристрою. Серед переваг установки є:

 • простота та зручність використання;
 • швидке сушіння рук за кілька секунд;
 • відсутність необхідності використання паперових рушників;
 • мінімізація кількості прань тканинних рушників;
 • економія коштів на пранні або купівлі рушників для рук;
 • оптимізація простору за рахунок відсутності рушників у вбиральні;
 • підвищення рівня чистоти у вбиральні;
 • мінімальна витрата електроенергії.

При цьому встановлення сушарки для рук пов'язана і з деякими недоліками, серед них:

 • необхідність підключення до електромережі;
 • неточність роботи датчика при автоматичному увімкненні пристрою.

Яку купити сушарку для рук у Сумах?

Багато клієнтів запитують, як вибрати сушарку для рук ? Щоб вибрати потрібний тип пристрою, слід ознайомитися з рекомендаціями фахівців щодо вибору сушарки, а також переглянути відгуки покупців про різні моделі сушарок.

Основними параметрами, на які варто звертати увагу при покупці сушарки для рук, на думку фахівців, є:

 • тип керування;
 • потужність;
 • матеріал, з якого виготовлений пристрій;
 • рівень шуму.

Вибір типу керування залежить від цілей установки сушарки. Не менш важливим фактором є потужність, від якої залежить швидкість сушіння рук. Цей параметр також залежить від призначення та кількості користувачів пристрою. Матеріал: пластик або метал. Пластикові пристрої легші, дешевші, але при цьому менш практичні. Металеві сушарки міцніші і довговічніші, але й коштують трохи дорожче.

Залежно від потужності сушарки, залежить рівень шуму під час роботи пристрою. Для роботи в громадських місцях можна вибирати пристрій з будь-яким рівнем шуму, тоді як для офісу чи будинку краще обрати тихий апарат .

Сушарки в Сумах: ціни 

Модель

Характеристика

Діапазон цін

Сушарка для рук Ballu

Компактна сушарка для рук із автоматичним включенням за демократичною вартістю. З наявністю інфрачервоного датчика.

Від 1829 до 1949 грн.

Сушарка для рук ELECTROLUX

Якісна автоматична сушарка з високим рівнем потужності та швидкісним сушінням рук. Максимальна точність роботи датчика та швидкість висушування рук за декілька секунд.

Від 17 559 до 18 009 грн.

Сушарка для рук Electrolux

Міцна та потужна сушарка для рук від перевіреного виробника. Цікавий дизайн.

Від 5399 до 5559 грн.

Сушарка для рук Ballu

Красива сушарка для рук із стильним дизайном сріблястого кольору та прийнятною ціною. З наявністю інфрачервоного датчика.

Від 1959 до 2029 грн.

Де купити сушарку для рук в Сумах за доступною ціною?

Якщо ви не знаєте, де купити сушарку в Сумах , то вам слід ознайомитися з асортиментом інтернет-магазину Тірекс в місті Суми. В нас представлений величезний асортимент сушарок для рук, завдяки якому ви зможете підібрати потрібну модель пристрою. Доступна ціна, широкий вибір та увага до кожного покупця – ось головні переваги інтернет-магазину Тірекс у Сумах!

У даній категорії немає товарів.

Продовжити