Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Холодильники в Сумах та аксесуари до них

 Холодильник – це незамінний елемент побутової техніки, яка необхідна для щоденного використання. Сьогодні у багатьох людей у квартирі чи будинку можна зустріти навіть декілька холодильників, адже всі розуміють, наскільки зручно заморожувати овочі, ягоди та фрукти про запас.

Окрім побутового використання, популярністю користуються холодильні шафи та камери. Без них не обійдеться зберігання продуктів у магазинах, кафе, ресторанах та складських приміщеннях. Тому, якщо ви маєте намір здійснити цю покупку, важливо знати основні різновиди цієї побутової техніки, щоб вибрати холодильники в Сумах.

На що звернути увагу перед тим як купити холодильник в Сумах?

 Холодильник у Сумах купити досить легко. Для цього необхідно:

ознайомитись з основними типами даного виду побутової техніки;

 • подумати, який функціонал важливий для вас;
 • визначити для себе допустиму ціну(від ... до ...), це дозволить вам  сконцентруватися на виборі кращого холодильника із сегмента допустимої для вас ціни;
 • вибрати тип установки. Холодильники можуть бути окремими, до яких вже всі звикли, а можуть бути вбудованими. Найбільш популярним зараз  є вбудований холодильник. Розміри техніки повинні відповідати шафі, в яку вона буде встановлена, тому про вибір холодильника необхідно задуматися завчасно.

 І, звичайно ж, найважливіший пункт, на який потрібно звернути увагу – це габарити холодильника. Наприклад, однокамерний холодильник у Сумах займатиме найменше місця, при цьому він не дуже вмісткий і більше підійде для готелів або для маленької родини. Двокамерні холодильники недорого в Сумах підійдуть для великої родини або невеликого кафе, але варто розуміти, що їх габарити набагато більші. Дуже практичними є багатодверні холодильники у Сумах, ціна яких трохи вища, ніж у стандартних двокамерних.

Якщо вам потрібно придбати цей вид побутової техніки, то немає проблеми в тому, щоб купити холодильник в Сумах з доставкою в інтернет-магазині TIREX. У нас ви знайдете широку різноманітність варіантів за доступними цінами.

Види холодильників

Якщо ви не знаєте, як вибрати якісний холодильник, слід ознайомитися з основними параметрами і функціоналом, за якими розрізняють холодильники в Сумах. Ціни – не єдина характеристика, на яку варто звертати увагу. Адже вам потрібно зробити оптимальний вибір, який прослужить декілька років.

На сьогодні виділяють такі види холодильників:

 • за типом техніки: однокамерний, двокамерний, side-by-side, вбудований, багатодверний, шафа-вітрина;
 • за загальним обсягом: від 43 до 700 літрів;
 • за наявністю відділень: холодильне, морозильне, холодильне;
 • з дисплеєм та без нього;
 • за типом управління: електронне, сенсорне, механічне, електромеханічне;
 • за класом енергоспоживання;
 • за кількістю полиць, у яких можна зберігати продукти: від 2 до 12 штук;
 • за системою розморожування холодильника: No Frost, автоматична (краплинна), статична, динамічна, ручна;
 • за тим, як розташована морозильна камера: внизу, вгорі, зовсім відсутня або розташована збоку;
 • за розмірами: вузькі на одні двері, широкі з двома дверима, дуже широкі;
 • за кольором: білий, чорний, червоний, метал, слонова кістка та інше.

 Як бачите, є на що звернути увагу під час вибору холодильника. Мало врахувати висоту та глибину холодильника, щоб зрозуміти зручність його використання. Необхідно продумати й інші важливі деталі, зазначені вище.

Ще одним важливим моментом вибору холодильного обладнання є спосіб розморожування та кількість полиць . Звертайте увагу на виробника, оскільки це впливає на особливості експлуатації. Перевіреними та популярними виробниками є: Atlant , Hitachi, Snaige, LG, Samsung , Gorenje, Indesit , Grunhelm , PRIME Technics , Whirlpool , Bosch , Electrolux, Ardesto, Beko, Zanussi, Delfa, Gunter & Hauer, Liberty, INTERLINE, Liebherr,       Siemens,  Candy,  Stinol, Elenberg, Hansa. Також радимо перед покупкою переглянути рейтинг холодильників, щоб зробити правильний вибір.

 Які купити аксесуари до холодильника?

 При покупці холодильника не слід забувати про необхідність придбати аксесуари до побутової техніки. Ви можете купити такі аксесуари для холодильника:

 • засіб для догляду холодильникому Сумах;
 • поглинач запаху;
 • змінний блок для фільтра;
 • змінну панель для холодильника.

Рейтинг холодильників та діапазон цін у Сумах

 

Модель холодильника

Характеристики

Холодильник Snaige

Бюджетний двокамерний холодильник із механічним керуванням. Морозильна камера розташована знизу.

Холодильник ATLANT

Якісний двокамерний холодильник із електронним керуванням. Морозильна камера розташована знизу.

Холодильник GUNTER&HAUER FN 338 GLB

Двокамерний холодильник з електронним керуванням від перевіреного виробника. Морозильна камера розташована знизу.

Холодильник Siemens KG56NHI306

Двокамерний холодильник із наявністю дисплея від перевіреного виробника. Морозильна камера розташована знизу.

Де краще купити холодильник в Сумах та аксесуари до нього за доступною ціною?

Якщо ви не знаєте, де купити холодильник в Сумах, то вам радий запропонувати широкий вибір інтернет-магазин TIREX. Ми пропонуємо величезний асортимент холодильної техніки за демократичними цінами не тільки для дому, а й для офісу, виробництва, кафе чи ресторану. У нас також можна купити всі необхідні аксесуари до холодильників в Сумах.

Обираючи інтернет-магазин TIREX, ви обираєте надійність, якість та доступну ціну!