Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Ноутбуки та планшети

Сьогодні уявити себе без сучасного гаджета дуже важко, адже ми так звикли, що наша робота, навчання чи просто відпочинок – перегляд мультимедії, фільмів, серфінг в інтернеті тісно пов’язані з електронними девайсами. Якщо телефоном ми користуємося кожен день елементарно, навіть, для дзвінків, все частіше з’являється потреба у придбанні більш потужного пристрою і тоді виникає дилема – обрати ноутбук чи планшет.

Необхідно керуватися тим, для яких цілей вам потрібен пристрій, які задачі він має виконувати і в яких умовах. Щоб не помилитися і знайти практичну модель, яка вас не розчарує, слід зважати на  певні параметри та технічні характеристики.

Як обрати планшет і для яких задач він підійде?

Даний девайс – це щось середнє між смартфоном та персональним комп’ютером. Різноманітні моделі підійдуть для повсякденних завдань, перегляду фільмів, музики, читання книг і, навіть, офісної роботи. Існують такі їх види:

 • Android. На сьогодні це найпопулярніша операційна система, адже знайти пристрій за доступною ціною і відмінними характеристиками найпростіше. Користувачам пропонується велика кількість безкоштовних або за мінімально ціною додатків, ігор в магазині Play Market. Стильний дизайн вас приємно здивує.
 • I Дані пристрої коштують дорожче за попередні. Це гаджети високого класу, з необхідними програмами, іграми та сервісами, славляться регулярними оновленнями та безпечною ОС. Стиль Еппл вже давно знайшов своїх прихильників.
 • Windows. Ця операційна система відзначається хорошою роботою, можливістю встановлення ігор та програм, навіть пакета Microsoft Office. Додатків менше, але більше можливостей для повноцінної роботи.

Практичність моделі напряму залежить від розміра екрана, адже ця складова суттєво впливає на експлуатацію приладу. Якщо ваша мета – читання книг, перегляд відео та ігри, зверніть увагу на семи та восьмидюймові екрани. Девайси 10 дюймів є більш популярними, потужнішими і продуктивними, ідеально підійдуть для вирішення важливих завдань.

Важливою характеристикою гаджета є роздільна здатність, адже вона впливає на якість та деталізацію картинки, сприяє комфортному перегляду відео, фільмів та серфінгу в інтернеті. Для 7-дюймового екрану достатньо 1024*600 пікселів, для 9-10 дюймів – 1280*800.

Не оминайте таку складову як процесор, адже від нього залежить продуктивність планшета та швидкість роботи. Існують девайси на 1, 2 та 4 ядра. Пристрої з більшою кількістю ядер мають ширші можливості.

За типом призначення існують такі види:

 1. Планшет для роботи, навчання. Це більш потужні моделі з екраном 9-10 дюймів, гарною батареєю, що забезпечить максимальну продуктивність.
 2. Для ігор. Великий дисплей служить комфортному використанню та гарному баченню ігрових деталей. Необхідні складові - потужний процесор та відеокарта.
 3. Для дітей. Для мультфільмів, відео, нескладних ігор підійдуть девайси з блокуванням вебсторінок, гарною батареєю та дисплеєм. Укомплектувавши його чохлом для планшета, ви турбуєтесь про цілісність при випадковому паданні.

Якщо ж ваша мета – читання різноманітних творів, текстів, не обов’язково зупиняти свій вибір на потужних пристроях – можна придбати електронну книгу в Сумах, Харкові, Києві та інших містах. Зі своєю функцією вона відмінно справляється, її легко брати з собою, а значить завжди мати поруч улюблену книгу.

Практичні та функціональні ноутбуки – які вони?

Коли світ вперше побачив комп’ютери, вони були досить громіздкі, з великими екранами, клавіатурою і відзначалися досить скромними характеристиками як на зараз. Завдячуючи сучасному технічному прогресу людство має змогу виконувати безліч функцій для роботи, навчання, відпочинку завдяки одному пристрою, який відзначається своє мобільністю, автономністю, функціональністю, - ноутбуку. Наявність вбудованої батареї, дисплея, мікрофона, тачпада, процесора та інших складових в даному пристрою повністю заміняє комп’ютер, його легко переміщати між роботою і домом, можна використовувати навіть в кафе та під час відпочинку, підключати до різноманітних телевізорів, сканерів, ігрових приставок в Сумах, Києві, Харкові та інших містах, де б ви не були.

Сучасний ринок представлений багатьма варіаціями моделей та брендів, тому слід ретельно підійти до вибору пристрою, щоб не прогадати і отримати від нього саме те, що вам потрібно. Зважайте на технічні характеристики та дизайн, адже працювати має бути приємно та комфортно.

Зверніть увагу на такі види пристроїв:

 • Бюджетні. Моделі небагатого функціоналу, зі скромним процесором та непотужною обробкою даних. Підійдуть для серфінгу в інтернеті, перегляду фільмів.
 • Ноутбуки для роботи та навчання. Ці девайси створені для більшості задач. Найрозповсюджені пропозиції з хорошими характеристиками.
 • Бізнес-ноутбуки. Ці моделі дорогого цінового сегменту підійдуть для важливих, складних бізнес-задач.
 • Ультрабуки. Славляться своєю компактністю та тонким дизайном з невеликим екраном. Високу якість картинки забезпечує рідкокристалічний екран.
 • Нетбуки. Найкомпактніші пристрої з екраном 13 дюймів і менше. Для простого пошуку в інтернеті, фільмів їх буде достатньо.
 • Ігрові. Оснащені потужним процесором, відеокартою та надсильною батареєю для максимального використання, забезпечують комфортний супровід ігор.

Функціональність девайса напряму залежить від своєї «начинки». Чим потужніші складові, тим швидша обробка даних, приємніше зображення, можливий запуск складних програм, ігор. Від жорсткого диска для ноутбука, діагоналі екрана, типу матриці, процесора, відеокарти, оперативної пам’яті залежить чи можлива його експлуатація для тієї чи іншої задачі і як швидко. Різноманітні моделі від Lenovo, Hp, Huawei, Samsung, Asus, Dell давно славляться відмінною робою та хорошими характеристиками, міцно закріпилися на ринку інноваційної техніки. Вибір великий і щоб в ньому не загубитися, обов’язково ознайомтеся зі всім функціоналом пристрою, а ще краще – зверніться по консультацію до знающого менеджера.

Де купити сучасні гаджети за доступною ціною?

Придбати ноутбук, нетбук, планшет, електронну книгу, ігрові приставки можна в Сумах в магазині «Tirex». Увесь товар сертифікований і лише від перевірених виробників. Надається гарантія до кожного пристрою від 12 місяців, тому можете бути певні в якості та справності. Великий вибір вас приємно здивує, а наші ціни нікого байдужим не залишать.

Здійснюємо швидку доставку по всій Україні транспортними службами. Зверніться до наших менеджерів і уже сьогодні здійсніть покупку вашої мрії!