Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Контроллери, адаптери

Фільтри
Бекплейн Chieftec CMR-2131SAS
Є в наявності
Бекплейн Chieftec CMR-2131SAS
2959 грн
Адаптер VE 679 Smart KM Switch Viewcon (VE 679)
Є в наявності
Адаптер VE 679 Smart KM Switch Viewcon (VE 679)
399 грн
Адаптер Synology E10M20-T1
Є в наявності
Адаптер Synology E10M20-T1
9456 грн
Бекплейн Chieftec CMR-225
Є в наявності
Бекплейн Chieftec CMR-225
1147 грн
Бекплейн Chieftec CMR-125
Є в наявності
Бекплейн Chieftec CMR-125
814 грн
Бекплейн Chieftec CMR-3141SAS
Є в наявності
Бекплейн Chieftec CMR-3141SAS
3589 грн
Адаптер SC, OM1/OM2, Duplex Molex (18282-0033)
Є в наявності
Адаптер SC, OM1/OM2, Duplex Molex (18282-0033)
160 грн
Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45
Є в наявності
Адаптер Ubiquiti AF-5G-OMT-S45
1590 грн
Адаптер ST-Lab U-995
Є в наявності
Адаптер ST-Lab U-995
247 грн
Адаптер SC, OS1/OS2, Duplex Molex (18282-0037)
Є в наявності
Адаптер SC, OS1/OS2, Duplex Molex (18282-0037)
199 грн
Адаптер Cor-X AD-LC/PC duplex
Є в наявності
Адаптер Cor-X AD-LC/PC duplex
30 грн
Плата розширення EnerGenie SNMP
Є в наявності
Плата розширення EnerGenie SNMP
5850 грн