Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Струйний принтер

Фільтри

Струменеві принтери на українському ринку з'явилися досить давно. Згодом вони стали втрачати свою актуальність, у зв'язку з появою інших видів оргтехніки для друку - лазерних принтерів і багатофункціональних пристроїв. При цьому багато покупців віддають перевагу саме струменевому виду техніки. Купити принтер в Сумах слід після того, як ви визначите основні характеристики і параметри, якими він повинен володіти.

Струменеві принтери в Сумах: принцип роботи техніки

Струменеві принтери в Сумах мають у своїй основі подачу чорнил зі спеціальних картриджів в сопла, за допомогою яких чорнило переноситься на папір. Ця технологія трохи застаріла, при цьому вона відрізняється високою точністю передачі зображення або тексту, а також економічністю витрачання матеріалів. Струменеві принтери часто можуть відноситися до багатофункціональних пристроїв, які включають також функції ксерокса і сканера. Залежно від моделей і функціоналу буде формуватися і вартість, якою характеризується струменевий принтер. У Сумах ціна на такий вид техніки така ж, як і по всій Україні.

Слід зазначити, що чорнило є витратним матеріалом, який вимагає регулярної заміни. Якщо один вид чорнила закінчиться, то струменеві принтери в Сумах необхідно буде дозаправляти, оскільки робота пристрою буде припинена. Також важливо стежити за головкою принтера. Якщо пристрій буде довгий час простоювати, то головка засохне. Це може призвести до поломок і необхідності ремонту техніки.

Переваги та недоліки струменевих принтерів в Сумах

Якщо ви сумніваєтеся, чи підходить вам принтер з СНПЧ в Сумах чи ні, то рекомендуємо ознайомитися з основними його перевагами і недоліками.

Перевагами пристрою є:

 • висока якість зображення печатки;
 • економічна витрата чорнил;
 • можливість працювати з великими обсягами документів;
 • швидке висихання фарби, в порівнянні з іншими видами техніки;
 • невеликі розміри пристрою, що дозволять заощадити простір на робочому місці або вдома;
 • низька вартість принтера;
 • можливість доповнення функціями сканера і ксерокса;
 • простота обслуговування;
 • можливість дозаправляти старі картриджі, замість покупки нових;
 • можливість покупки бездротового принтера.

Недоліки, які мають струменеві принтери в Сумах:

 • висока вартість витратних матеріалів, але це окупається економічністю витрат;
 • можливі поломки головки принтера.

Як вибрати струменевий принтер в Сумах? Для яких цілей він стане відмінним рішенням?

Багато клієнтів, які вирішили придбати пристрій, ставлять питання, як обрати струменевий принтер? Вибір струменевого принтера ґрунтується на таких основних параметрах, як:

 • торгова марка виробника;
 • вартість;
 • кольоровість пристрої (чорно-білий або кольоровий);
 • швидкість друку і продуктивність.

Також важливо враховувати призначення пристрою - використання в побутових або організаційних цілях.

Якщо ви вибираєте пристрій для користування в особистих цілях, то можете звернути увагу на бюджетні моделі з низькою продуктивністю. Якщо ж потрібний пристрій для організації, де часто є необхідність роздруковувати документацію, то звертайте увагу на більш професійні моделі з високою швидкістю друку. Залежно від цих параметрів буде змінюватися і вартість, за яку можна придбати струменевий принтер. Ціна в Сумах на прості моделі більш ніж демократична.

Огляд моделей струменевих принтерів

 

Модель струменевого принтера

Призначення і характеристики

 

Діапазон цін

Canon PIXMA iX6840 (8747B007)

Для використання в побутових та організаційних цілях. Відрізняються високою продуктивністю, якістю, компактними розмірами. Бездротовий пристрій від перевіреного бренду.

Від 7089 до 8969 грн

Canon PIXMA mobile TR150 c Wi-Fi (4167C007)

Портативний принтер від перевіреного виробника. Дозволяє роздруковувати документи в дорозі. Надійний і простий у використанні.

Від 9738 до 10699 грн

HP Ink Tank 115 (2LB19A)

Бюджетне пристрій без картриджів. Відрізняється високою економічністю друку. Підходить для побутових і організаційних цілей.

Від 3899 до 4299 грн

EPSON L805 (C11CE86403)

Пристрій з високою точністю, безкартріджною печаттю, демократичний по вартості. Підійде для організаційних цілей. Легко транспортується.

Від 4079 до 5199 грн

Вартість струменевих принтерів в Україні

Не знаєте, де купити струменевий принтер в Сумах? Зверніть увагу на запропоновані моделі. Серед них ви можете вибрати недорогі струменеві принтери для використання в особистих цілях. А також придбати принтери високої якості для організаційних цілей. Струменеві принтери – це надійність и якість, що перевірені роками.

Інтенет-магазин TIREX – ваш надійний помічник при виборі та покупці необхідної оргтехніки.