Сервісний центр
TiRex
Сервісний центр
Каталог товарів

Комплектуючі до ПК

Персональний комп’ютер сьогодні є одним із затребуваних пристроїв сучасного користувача, адже, не зважаючи на свої габарити, він є універсальним і потужним девайсом, який з легкістю справляється з багатьма завданнями одночасно і відзначається функціональністю та практичністю. Комп’ютерний магазин у Сумах «Tirex» пропонує широке різноманіття ПК та комплектуючих для них – відеокарти, процесори, системні плати, баребони, системи охолодження, кулери, багатофункціональні панелі та інша необхідна продукція високої якості за низькими цінами.

Збирання ПК – необхідні пристрої для якісної роботи

Однією із головних складових дієвого та розумного приладу при його збиранні є ретельний підхід до вибору «запчастин», так як невірно підібрані елементи можуть бути несумісними із усім обладнання чи доведеться витрачати на нього додаткові кошти. Ретельно підійдіть до цього питання, а краще зверніться до наших менеджерів, які допоможуть підібрати усе швидко і професійно, щоб ваш девайс відповідав вашим вимогам на 100 %.

Функціональний прилад складається із:

  • жорсткого диска, який служить для зберігання інформації, щоб завжди мати доступ до необхідних файлів;
  • SSD накопичувача, головною ознакою якого є швидкість обміну інформацією. Придбати його можна в Сумах в нашому каталозі;
  • процесора, призначення якого керування усіма елементами приладу;
  • материнської плати, яка пов’язує між собою усі складові для виконання різноманітних операцій;
  • блока живлення – потужного пристрою, який є «двигуном» комп’ютера;
  • вентиляторів та кулерів для системного охолодження деталей;
  • звукових плат для відтворення аудіофайлів;
  • ТВ-тюнерів для передання телевізійного сигналу;
  • корпуса, під яким розташовуються внутрішні частини.

Також до комплектуючих відносяться оптичні приводи, контролери та адаптери, мережеві карти, кардрідери, різноманітні аксесуари. На сьогодні широкий вибір деталей дозволяє доповнити свій ПК необхідними функціями як для офісної роботи, навчання, відтворення відеоматеріалу, так і для запуску найпотужніших ігор.

Якщо ви шукаєте, де купити усю необхідну «начинку» для комп’ютера і турбуєтесь про її якість та надійність, пропонуємо вам широкий асортимент нашого каталогу, представлений сучасними моделями від світових брендів. Бажаєте зібрати новий пристрій чи додати модернізації до вашого «улюбленця» – ми з радістю вам допоможемо і підберемо усе необхідне для ваших потреб. Зверніться до наших менеджерів і легко втільте мрію в життя! Замовлення можна зробити і на нашому сайті з будь-якого куточка України – доставимо продукцію до віддалення чи вашого дому транспортними службами.