Код: U0701487
Є в наявності
3007 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Сумісність: | DeWALT DCN890 |
| Висота: | 20 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DCN8902020 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | високої щильності (HD) для DCN890, 1005 шт |
| Переріз: | 3.7 мм |
Опис
Особливості DCN8902020- Для використання з цвяхозабивним пістолетом DCN890.
- Цвяхи високої щільності ідеально підходять для робіт по бетону.
- Цинкове покриття для внутрішнього і зовнішнього використання.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Сумісність | DeWALT DCN890 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DCN8902020 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | високої щильності (HD) для DCN890, 1005 шт |
| Переріз | 3.7 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 1005 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT кріпильні DNBSB, L=45 мм, D=1.6 мм, кут нахилу 0 гр, 2500 шт (DNBSB1645Z)
627 грн