Код: U1114186
Є в наявності
4128 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип: | CR |
| Висота: | 22 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | CR2DCGAL |
| Країна виробництва: | США |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з барабанною обоймою |
| Тип | CR |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 22 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | CR2DCGAL |
| Країна виробництва | США |
| Модель | тип "CR", для обойм барабанного типу, L 22 мм, d |
| Переріз | 3.05 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 7200 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch тип "MINI TIP S", L=20 мм, d=0.8 мм, капелюшок 1.3 мм, 20000 шт (MB8-20-20M)
1984 грн
Є в наявності
Цвяхи DeWALT із нержавіючої сталі L=30 мм, товщина 1.25 мм, 5000 штук. (DNBT1830SZ)
2118 грн
Є в наявності
Цвяхи DeWALT оцинковані для DCN692, 63 мм, діам. 2.8 мм, кут 33 гр., 2200 шт (DNPT2863G12Z)
2667 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch MINI TIP S, L=30мм, d=0.8мм, d капелюшка 1.3мм, 10000 шт (MB8-30)
1270 грн