Код: U0806518
Є в наявності
627 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | DeWALT DCN662 |
| Тип: | DNBSB |
| Висота: | 45 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DNBSB1645Z |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Особливості DNBSB1645Z✔ Для фінішного цвяхозабивача акумуляторного DeWALT DCN662.
✔ Спеціально розроблені для цвяхозабивача DeWalt.
✔ Виготовлені з високоякісної сталі для забезпечення високої надійності.
✔ Підходять також для цвяхозабивача від інших виробників з аналогічними характеристиками.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | DeWALT DCN662 |
| Тип | DNBSB |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DNBSB1645Z |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | кріпильні DNBSB, L45 мм, D1.6 мм, кут нахилу 0 гр, |
| Переріз | 1.6 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 2500 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT сталеві DNBSB, L=50 мм, D=1.6 мм, кут нахилу 0 гр, 2500 шт (DNBSB1650Z)
666 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch PL, для прямих обойм, L=90мм, d=3.1мм, d капелюшка 6.7мм, 2000 шт (RH31R90)
3255 грн
Є в наявності
Цвяхи DeWALT із нержавіючої сталі L=30 мм, товщина 1.25 мм, 5000 штук. (DNBT1830SZ)
2118 грн