Код: U0599442
Є в наявності
12770 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Hawke |
| База кріплення: | є |
| Кріплення: | Weaver |
| Мінімальна кратність: | 1x |
| Максимальна кратність: | 1x |
| Налаштування від паралакса: | не має |
| Тип кратності: | постійна |
| Тип елементів живлення: | CR2032 |
Опис
Коліматорні приціли Hawke Endurance Red Dot 1x30 з прицільною точкою 3 MOA призначені для швидкого прицілювання під час стрільби на невеликі дистанції. Міцний корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву з анодованим покриттям. Заповнення азотом запобігає конденсації вологи на поверхні лінз при перепадах температур. Повне багатошарове просвітлення оптики (25 шарів) гарантує більш чітке і контрастне зображення. Прицільна точка має 8 рівнів яскравості. Фіксований фокус дозволяє використовувати коліматори Hawke Red Dot з пістолетами.
Особливості:
Діаметр об'єктива – 30 мм.
Автоматичне вимкнення після 5 хвилин бездіяльності.
Швидкознімні кріплення Weaver з високим і низьким профілем.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| База кріплення | є |
| Кріплення | Weaver |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Максимальна кратність | 1x |
| Налаштування від паралакса | не має |
| Тип кратності | постійна |
| Додатково | |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 240 г |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр передньої лінзи | 30 мм |
| Артикул | 12128 |
| Довжина | 75 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Endurance RD 1x30, QR high/low weaver 3 MOA dot |
| Оптичні характеристики | |
| Діаметр об'єктива | 30 мм |
| Прицільна сітка | |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 3 см (1 MOA) |
| Підсвічування прицільної марки | есть |
| Тип прицільної сітки | крапка (діаметр - 3 MOA) |
| Фізичні параметри | |
| Корпус | анодований алюміній |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Коліматорний приціл Primary Arms GLx 2X сітка ACSS CQB-M5 5.56/.308/5.45 (710010)
24890 грн
Є в наявності
Коліматорний приціл Trijicon RMR Type 2 Red Dot Sight 6.5 M (RM07-C-700689/700679)
51255 грн