Код: U0808606
Є в наявності
112995 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | EOTech |
| Кріплення: | Weaver |
| Мінімальна кратність: | 1x |
| Максимальна кратність: | 3.25х |
| Тип кратності: | змінна |
| Додатково: | вологозахист, регулювання яскравості екрана |
| Діаметр центральної труби: | 34 мм |
| Колір: | чорний |
Опис
Комплект EOTech HHS VI складається з прицілу коліматора EOTech EXPS3-2 і збільшувача EOTech G43 створює комбінацію з коліматора і збільшувача. За допомогою цієї комбінації приладів ви зможете миттєво перетворити коліматор на оптичний приціл і назад. Дозволяє робити точні постріли на дальній відстані. Ви не знайдете приладу краще за якістю виготовлення та зручністю використання. Усі аналоги мають недоліки.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | EOTech |
| Кріплення | Weaver |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Максимальна кратність | 3.25х |
| Тип кратності | змінна |
| Додатково | |
| Додатково | вологозахист, регулювання яскравості екрана |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр центральної труби | 34 мм |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | HHS VI |
| Країна виробництва | США |
| Модель | EXPS3-2 + збільшувач G43 3х |
| Оптичні характеристики | |
| Діаметр об'єктива | 56 мм |
| Прицільна сітка | |
| Підсвічування прицільної марки | есть |
| Тип прицільної сітки | МОА 1/2 |
| Фізичні параметри | |
| Корпус | алюміній |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Коліматорний приціл Sig Sauer Romeo 8H Ballistic Circle DOT 0.5 MOA ADJ Black (SOR81001)
44865 грн
Є в наявності
Коліматорний приціл Trijicon MRO 2.0 MOA Red Dot Lower 1/3 Cowitness Mount (MRO-C-2200010)
45630 грн