Код: U1026570
Є в наявності
547 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bosch |
| Діаметр посадковий: | 20 мм |
| Швидкість обертання: | 9500 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 160 мм |
| Товщина диска: | 1.4 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 24 |
| Ширина пропила: | 2.4 мм |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Діаметр посадковий | 20 мм |
| Швидкість обертання | 9500 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 160 мм |
| Товщина диска | 1.4 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Ширина пропила | 2.4 мм |
| Артикул | 2.608.644.373 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | пиляльний Eco for WO 160x20/16-24T |
| Робочий матеріал | деревина |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME, 210 х 30 мм, 40z, ATB, 7 градусів, 7000 об/хв. (DT20433)
1654 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT алмазний бетон/цегла/підлогова плитка/кахель, 250х1.6х25.4 мм (DT3734)
3618 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT EXTREME WORKSHOP, 305 х 30 мм, 60 z (АТВ) - 5 градусів (DT4260)
5399 грн