Код: U0802970
Є в наявності
1654 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Діаметр посадковий: | 30 мм |
| Швидкість обертання: | 7000 об/хв |
| Діаметр зовнішній: | 210 мм |
| Товщина диска: | 2 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Кількість зубів/сегментів: | 40 |
| Ширина пропила: | 2.75 мм |
Опис
Особливості DT20433✔ Застосовується спільно з торцювальні пилами для робіт по металу.
✔ Ультра гострі карбідні зуби нового покоління K10 C3, які мінімізують ризик виривання + більшу кількість переточувань.
✔ Прорізи знижують вібрацію і шум.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Діаметр посадковий | 30 мм |
| Швидкість обертання | 7000 об/хв |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 210 мм |
| Товщина диска | 2 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Ширина пропила | 2.75 мм |
| Артикул | DT20433 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | EXTREME, 210 х 30 мм, 40z, ATB, 7 градусів, 7000 о |
| Робочий матеріал | деревина |
| Для дисків по дереву | |
| Геометрія зуба | ATB |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION, 184 х 16 мм, 18 z, АТВ, 20 градусів (DT1938)
769 грн
Є в наявності
Диск пильний DeWALT СONSTRUCTION , 190 х 30 мм, 40 z, АТВ, 10 градусів (DT1945)
1006 грн