Код: U1105525
Є в наявності
470 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Тип: | піроксилінові |
| Висота: | 43 мм |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-PMNMini25 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | монтажні піроксилінові, міні 7,3х43мм, затискач дл |
| Кількість в упаковці: | 100 шт |
Опис
Цвяхи монтажні піроксилінові, міні 25мм, затискач для труб
Характеристики:
- Тип виробу: цвяхи монтажні
- Матеріал: піроксиліновий
- Довжина: 25 мм
- Вид кріплення: затискач для труб
- Розміри упаковки 190х115х100
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Тип | піроксилінові |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-PMNMini25 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | монтажні піроксилінові, міні 7,3х43мм, затискач дл |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи DeWALT сталеві DNBSB, L=50 мм, D=1.6 мм, кут нахилу 0 гр, 2500 шт (DNBSB1650Z)
666 грн