Код: U1114197
Є в наявності
625 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивних пістолетів, DeWALT DCN680 |
| Висота: | 40 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DNBT1840GZ |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | оцинковані, D1,2мм, L40мм, кут нахилу магазину 0 г |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивних пістолетів, DeWALT DCN680 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DNBT1840GZ |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | оцинковані, D1,2мм, L40мм, кут нахилу магазину 0 г |
| Переріз | 1.2 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 5000 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch WW, для прямих обойм, L=70мм, d=2.8мм, d капелюшка 7.5мм, 2000 шт (S280R70)
2469 грн