Код: U0924119
Є в наявності
537 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | DeWALT DCN662 |
| Тип: | DNBSB |
| Висота: | 38 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DNBSB1638Z |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Особливості DNBSB1638Z✔ Для фінішного цвяхозабивача акумуляторного DeWALT DCN662.
✔ Спеціально розроблені для цвяхозабивача DeWalt.
✔ Виготовлені з високоякісної сталі для забезпечення високої надійності.
✔ Підходять також для цвяхозабивача від інших виробників з аналогічними характеристиками.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | DeWALT DCN662 |
| Тип | DNBSB |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 38 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DNBSB1638Z |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | сталеві DNBSB, оцинковані, 38 мм, діам. 1.6 мм, ку |
| Переріз | 1.6 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 2500 шт |
Вас також можуть зацікавіти