Код: U1114196
Є в наявності
792 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Bostitch |
| Покриття: | оцинковане |
| Сумісність: | для цвяхозабивачів з прямою обоймою |
| Тип: | SB16 |
| Висота: | 65 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | SB16-2.50 |
| Країна виробництва: | Китай |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bostitch |
| Покриття | оцинковане |
| Сумісність | для цвяхозабивачів з прямою обоймою |
| Тип | SB16 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | SB16-2.50 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | оздоблювальні тип "SB16", L65 мм, капелюшок 3.0 мм |
| Переріз | 1.6 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 2500 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Цвяхи Bostitch WW, для прямих обойм, L=70мм, d=2.8мм, d капелюшка 7.5мм, 2000 шт (S280R70)
2469 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch BRT21/KB, для прямих обойм, L=120мм, d=3.8мм, 1288 шт (KB380SP120)
4692 грн
Є в наявності
Цвяхи Bostitch MINI TIP S, L=25мм, d=0.8мм, d капелюшка 1.3мм, 10000 шт (MB8-25)
1270 грн