Код: U1105516
Є в наявності
329 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Voltronic |
| Тип: | піроксилінові |
| Висота: | 27 мм |
| Гарантія, міс: | 6 |
| Артикул: | YT-PMN27R-10 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | монтажні піроксилінові, 7.3x27мм, кругла шайба 16м |
| Кількість в упаковці: | 100 шт |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Тип | піроксилінові |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 27 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | YT-PMN27R-10 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | монтажні піроксилінові, 7.3x27мм, кругла шайба 16м |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 100 шт |
Вас також можуть зацікавіти