Код: U0801826
Є в наявності
1692 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | DeWALT |
| Сумісність: | DeWALT DCN890 |
| Висота: | 50 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | DCN8901050 |
| Країна виробництва: | Китай |
| Модель: | по м'якому бетону для DCN890 L50мм, D 2.6мм,діам.г |
| Переріз: | 2.6 мм |
Опис
Особливості DCN8901050✔ Для використання з цвяхозабивним пістолетом DCN890.
✔ Цвяхи ідеально підходять для робіт по м’якому бетону.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | DeWALT |
| Сумісність | DeWALT DCN890 |
| Фізичні характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | DCN8901050 |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | по м'якому бетону для DCN890 L50мм, D 2.6мм,діам.г |
| Переріз | 2.6 мм |
| Комплектація набора | |
| Кількість в упаковці | 510 шт |
Вас також можуть зацікавіти