| Виробник: | Fogo |
| Кількість фаз: | універсальні (220/380 В) |
| Клас захисту: | IP 23 |
| Максимальна потужність: | 15.6 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В, 380 В |
| Об'єм масла у картері: | 2.3 л |
| Об'єм паливного бака: | 45 л |
| Оснащення: | автоматичний регулятор напруги (AVR), лічильник мотогодин, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла |
FOGO FV 20000 TRE - трифазний бензиновий генератор із двигуном Vanguard 5434. Запуск відбувається з допомогою електростартера. Номінальна потужність генератора на 1 фазі 9 кВт, на 3 фазах 14 кВт. Номінальна сила струму на 1 фазі 39,1 А, на 3 фазах 25,4 А. У генератор вбудована система стабілізації напруги (AVR) та термореле, що відключає двигун при досягненні критичної позначки робочої температури. Додатково реалізовано технологію захисту двигуна від роботи без мастила з його аварійним відключенням.
Генератор відрізняється високою економічністю і підвищеним ККД. Витрата палива при 75% навантаженні – 6,9 л/год. Укомплектований високоякісним альтернатором від виробника Sincro (Італія) із класом захисту IP 23.
Призначений для відновлення подачі електрики у разі збоїв роботи електромережі або відсутності інших джерел живлення, коли стаціонарна мережа недоступна або пошкоджена.
Особливості:- автоматичне зупинення двигуна при низькому рівні масла
- цифрове регулювання напруги AVR +/- 2%
- цифрова система AVR, що гарантує роботу без перевантажень і не допускає появи стрибків напруги THD ≤ 6%
- захист від навантаження
- термореле
- датчик тиску масла
- одна захищена розетка на 230В 16A
- одна захищена розетка на 380В 32А
- клас захисту генератора IP 23
- клас ізоляції генератора H
- пусковий струм генератора 400%
- посилений профіль рами 38 мм
- глушник з під'єднанням вихлопного шланга
- акумуляторна батарея
- лічильник робочого часу
- шланг вихлопних газів газів
- транспортний набір
- сервісний пакет (повітряний фільтр, свічки запалювання, моторне масло)
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Fogo |
| Кількість фаз | універсальні (220/380 В) |
| Клас захисту | IP 23 |
| Максимальна потужність | 15.6 кВт |
| Напруга мережі | 230 В, 380 В |
| Об'єм масла у картері | 2.3 л |
| Об'єм паливного бака | 45 л |
| Оснащення | автоматичний регулятор напруги (AVR), лічильник мотогодин, індикатор рівня мастила, захист від низького рівня масла |
| Рівень шуму | 97 дБ |
| Система запуску | електростартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Додатково | |
| Додатково | індикатор роботи двигуна |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 160 кг |
| Розміри | 900 х 890 х 580 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Розетки | 1 х 220В (16A), 1 х 380В (32A) |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | FV 20000 TRE |
| Витрата палива | 6.9 л/год |
| Двигун | 4-х тактний |
| Країна виробництва | Польща |
| Модель | FV20000TRE 15,6kW, 3ф, двиг.BS |
| Номінальна потужність | 14 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |