Код: U1110453
Є в наявності
7800 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Kuyia |
| Кількість фаз: | однофазні (220 В) |
| Клас захисту: | IP 23 |
| Максимальна потужність: | 1 кВт |
| Напруга мережі: | 230 В |
| Об'єм двигуна: | 87 см³ |
| Об'єм паливного бака: | 5.2 л |
| Оснащення: | індикатор напруги, мідна обмотка |
Опис
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Kuyia |
| Кількість фаз | однофазні (220 В) |
| Клас захисту | IP 23 |
| Максимальна потужність | 1 кВт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Об'єм двигуна | 87 см³ |
| Об'єм паливного бака | 5.2 л |
| Оснащення | індикатор напруги, мідна обмотка |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система запуску | ручний стартер |
| Тип охолодження | повітряне |
| Тип палива | бензинові |
| Додатково | |
| Додатково | індикатор роботи двигуна |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 23 кг |
| Розміри | 465 х 380 х 380 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Розетки | 1 х 230В |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Артикул | KYTM1000CL-1F-220-B |
| Двигун | 2-х тактний |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | TM1000CL, 110-240V, 50Hz, 0,9-1kW, 5,2л |
| Номінальна потужність | 0.9 кВт |
| Частота мережі | 50 Гц |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Генератор Einhell інверторний TC-IG 2000, 230В (1 фаза), 1.8/2kW, ручний старт, 21.6кг (4152590)
26999 грн
Є в наявності
Генератор KAMA KDK7500SCA, дизель, 5.5kW, 6.9KVA, 230V, ATS, 14,5л (KDK7500SCA)
88000 грн
Є в наявності
Генератор Kuyia TM3500MX, 110-240V, 50Hz, 2,5-2,8kW, 15л (KYTM3500MX-1F-220-B)
13000 грн
Є в наявності
Генератор LUTIAN инверторный LT4500I, 3.5kW220V, 50Hz, обьем 15л, ручний старт (LT4500I)
29000 грн
Є в наявності
Генератор LUTIAN инверторный LT4500E, 3.5kW, 220V, 50Hz, обьем 15л, електостарт (LT4500EI)
31000 грн