Код: U0837727
Є в наявності
49 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Skif Outdoor |
| Призначення: | допоміжний |
| Вага: | 6 г |
| Колір: | чорний |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Розмір: | 40х20х4 мм |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | BT245-35 |
Опис
Skif Outdoor Clasp I – лінійка грушоподібних немуфтованих карабінів. Модельний ряд відрізняється розмірами та відповідно вантажопідйомністю: 35, 65, 110 та 180 кг. Карабіни виконані із міцної нержавіючої сталі з чорним покриттям. Ергономічний дизайн Clasp I запобігає зачепленню карабіну, а також дозволяє прикріплювати кілька інструментів, які використовуються. Відмінно підійде як допоміжний аксесуар туристичного спорядження та для щоденного використання. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Призначення | допоміжний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 6 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Розмір | 40х20х4 мм |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | BT245-35 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Модель | Clasp I 35 кг |
| Комплектація набора | |
| Кількість в наборі | 1 шт |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Палиці для скандинавської ходи Gabel FX-75 Snake Carbon 110 Dual Spike (7008351011100)
6282 грн
Є в наявності
Карабін туристичний Naturehike S-type NH20GS004, 4 см, червоний (6927595747100)
130 грн
Є в наявності
Палиці для скандинавської ходи Gabel Light NCS 120 (7009341361200) (DAS302692)
2814 грн