| Виробник: | Vortex |
| База кріплення: | є |
| Кріплення: | Picatinny, Weaver |
| Мінімальна кратність: | 5x |
| Максимальна кратність: | 5x |
| Налаштування від паралакса: | є (от 91 м) |
| Тип кратності: | постійна |
| Додатково: | водонепроникний корпус, ударостійка конструкція, захист від запотівання |
Нова модель Spitfire ™ HD Gen II з 5-кратним збільшенням з модернізованою оптичною системою HD, що зменшує розміри оригінальної платформи на кілька сантиметрів, є втіленням мрії стрілка.
Більш компактні, злісні і оснащені модернізованої оптичною системою HD для значно меншого і легкого тактичного рішення, нова модель Spitfire ™ HD Gen II 5x дозволяє вибрати ідеальну висоту установки. Тепер, завдяки сумісності з нічним баченням, мрія стрілка стала реальністю: сітка в стилі BDC, розрахована на використання найпопулярніших патронів 5,56 для швидкого захоплення цілі. Конструкція призми і витравлення сітка вирішують проблеми спотворення для користувачів, які страждають астигматизмом. Крім того, призматична конструкція і прицільна сітка з гравіюванням дають вам надшвидкий прицілювання, але при цьому функціонують без підсвічування, а барабани відкриті - ніяких заглушок і зачепів. Визнайте це, ви вже уявляєте собі таку на своїй гвинтівці!
Сітка AR-BDC4
Даний тип сітки створений для максимально ефективного використання патрона 5.56 у вашій AR гвинтівки, забезпечуючи як швидке виявлення мети, так і градуйовану шкалу «ялинку» для внесення поправок по горизонту на дистанції до 650 ярдів.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| База кріплення | є |
| Кріплення | Picatinny, Weaver |
| Мінімальна кратність | 5x |
| Максимальна кратність | 5x |
| Налаштування від паралакса | є (от 91 м) |
| Тип кратності | постійна |
| Додатково | |
| Додатково | водонепроникний корпус, ударостійка конструкція, захист від запотівання |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 292 г |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр передньої лінзи | 25 мм |
| Артикул | 929064 |
| Довжина | 91.4 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Spitfire 5x Prism II Scope AR-BD |
| Прицільна сітка | |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 3 см (1 MOA) |
| Підсвічування прицільної марки | відсутня |
| Тип прицільної сітки | AR-BDC4 |