| Виробник: | Vector Optics |
| База кріплення: | немає |
| Видалення вихідної зіниці: | 67 мм |
| Кріплення: | планка Пікатінні/Вівера |
| Мінімальна кратність: | 4х |
| Максимальна кратність: | 4x |
| Налаштування від паралакса: | є (от 91 м) |
| Поле зору на 100 м: | 9.6 м |
Vector Optics Paragon 4x24 Micro Prism Scope – компактний та міцний призматичний приціл, який має фіксоване оптичне збільшення 4х і об'єктив 24 мм. Він легко пройшов випробування на стійкість до падінь та протестований на витривалість і працездатність в жорстких умовах використання.
Прицільна сітка VEPS-MBR зручна для стрільби як на ближній, так і на середніх дистанціях. Вона включає в себе компенсатор падіння кулі (BDC) з додатковими точками прицілювання, розрахованими на траєкторію польоту кулі 5.56 (.223). Додатково сітка має підсвітку червоного кольору з 10-ма рівнями інтенсивності.
Ціна поділки регулювання механізму поправок складає 1 MOA, а максимальний діапазон регулювання висоти та вітру – по 40 MOA.
Корпус прицілу Vector Optics Paragon 4x24 Micro Prism Scope виготовлено з цільної заготовки авіаційного алюмінію з матовим покриттям та заповнений сухим азотом для запобігання запотіванню лінз при різких перепадах температури.
Також варто відзначити наявність верхньої прицільної платформи MAG (знімна пластина з мушкою), яка дозволяє додатково встановити коліматорний приціл та значно підвищите ефективність пострілів на коротких дистанціях, де потрібне збільшення.
Конструктивні особливості:
- Тип корпусу: закритий
- Корекція діоптрій від -2 до +2
- Захист: водонепроникний (IP67), ударостійкий, газонаповнений (азот)
- Корпус: з авіаційного алюмінію, з матовим покриттям
- Тип кріплення: на планку Weaver/Picatinny
- Знімна верхня прицільна платформа MAG (сумісна з RMS) для кріплення коліматора
Технічні характеристики:
- Збільшення: 4х
- Діаметр об'єктива: 24 мм
- Кутове поле зору: 5.5°
- Поле зору на 1000 м: 9.6 м
- Діаметр вихідної зіниці: 6 мм
- Віддалення вихідної зіниці: 67.5 мм
- Відстройка паралакса: фіксована, на 91.44 м
- Ціна поділки регулювання механізму поправок: 1 MOA
- Максимальний діапазон регулювання висоти: >40 MOA
- Максимальний діапазон регулювання вітру: >40 MOA
- Тип прицільної сітки: VEPS-MBR
- Розмір прицільної точки: 2 MOA
- Колір прицільної точки: червоний (Red)
- Регулювання яскравості: присутнє, 10 рівнів інтенсивності
- Джерело живлення: батарейка CR2032
Комплектація:
- Призматичний приціл
- Сонцезахисна бленда
- Верхня платформа MAG (знімна пластина з мушкою)
- Кріплення на планку Weaver/Picatinny
- Додаткова проставка для кріплення
- Шестигранний ключ
- Інструкція
Габарити:
- Довжина: 81 мм
- Вага: 250 г
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| База кріплення | немає |
| Видалення вихідної зіниці | 67 мм |
| Кріплення | планка Пікатінні/Вівера |
| Мінімальна кратність | 4х |
| Максимальна кратність | 4x |
| Налаштування від паралакса | є (от 91 м) |
| Поле зору на 100 м | 9.6 м |
| Тип кратності | постійна |
| Додатково | |
| Додатково | водонепроникний корпус, газонаповнення, корекція діоптрій, ударостійкий корпус, сонцезахисна бленда |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 250 г |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр передньої лінзи | 6 мм |
| Артикул | SCPS-M04 |
| Довжина | 81 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Paragon 4x24 Micro |
| Оптичні характеристики | |
| Діаметр об'єктива | 24 мм |
| Прицільна сітка | |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1 MOA |
| Підсвічування прицільної марки | є |
| Тип прицільної сітки | крапка 2.0 МОА |
| Фізичні параметри | |
| Корпус | алюміній |