| Виробник: | Vector Optics |
| База кріплення: | є |
| Кріплення: | Weaver |
| Мінімальна кратність: | 1x |
| Максимальна кратність: | 1x |
| Тип кратності: | постійна |
| Додатково: | водонепроникний корпус |
| Тип елементів живлення: | CR2032 |
Приціл коліматорний Vector Optics Frenzy II 1x20x28 6MOA має ряд ключових переваг:
• Дуже великий розмір вікна 20x28мм
• Алюмінієвий корпус 6061-T6 забезпечує легку вагу – 56 г.
• Червона точка розміром 6 МОА має 8 рівнів інтенсивності та 2 режими для нічного бачення
• Кріплення Weaver та сумісність із основою VT (також можна використовувати з основою TRI)
• >40 000 годин роботи підсвічування для нічного бачення та >20 000 годин для найслабшого режиму підсвічування денного режиму
• Водонепроникність IPX6 під час занурення на глибину до 1 метра протягом 30 хвилин.
• Прозорі лінзи з першокласним та захисним покриттям
• Перемикачі увімкнення/вимкнення збоку та автоматичне вимкнення через 4 години.
Комплект прицілу включає: кріплення Weaver, гумову кришку об'єктива, шестигранні ключі, серветку для обслуговування.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Vector Optics |
| База кріплення | є |
| Кріплення | Weaver |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Максимальна кратність | 1x |
| Тип кратності | постійна |
| Додатково | |
| Додатково | водонепроникний корпус |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 56 г |
| Колір | чорний |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр передньої лінзи | 28 мм |
| Артикул | SCRD-40 |
| Довжина | 46 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | Frenzy II 1x20x28 6MOA RedDot |
| Оптичні характеристики | |
| Діаметр об'єктива | 20 мм |
| Прицільна сітка | |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1 MOA |
| Підсвічування прицільної марки | є |
| Тип прицільної сітки | крапка |
| Фізичні параметри | |
| Корпус | алюміній |