Код: U1099253
Є в наявності
228 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Shimano |
| Навантаження на розрив: | 9.2 кг |
| Діаметр: | 0.31 мм |
| Колір: | прозорий |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Розмотування: | 150 м |
| Артикул: | 2266.75.78 |
| Країна виробництва: | Японія |
Опис
Волосінь Shimano Catana спеціально створена для спінінгової риболовлі. Її невелике розтягнення в сукупності з низькою пам'яттю дозволяють добитися високої чутливості снасті, а також уникнути неприємних моментів, пов'язаних з її перекручуванням. Дуже гладка зовнішня поверхня жилки дозволяє їй м'яко ковзати по кільцях під час закидання, що значно збільшує його дальність. Також варто відзначити невелику втрату міцності на вузлах. Волосінь Shimano Catana, враховуючи високу якість і відмінні робочі характеристики, має невелику вартість, що дозволяє використовувати її, як професіоналам, так і рибалкам-любителям.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Shimano |
| Навантаження на розрив | 9.2 кг |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.31 мм |
| Колір | прозорий |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 150 м |
| Артикул | 2266.75.78 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Catana 150m 0.305mm 9.2kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE н4 300m 1.5/0.209mm 25lb/11.0kg Dark Green (1658.09.48)
968 грн
Є в наявності
Шнур Favorite Arena PE 4x 150m 0.175/0.071mm 3.5lb/1.4kg Silver Gray (1693.10.88)
773 грн