Код: U0888896
Є в наявності
167 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Smart |
| Навантаження на розрив: | 1.4 кг |
| Призначення: | фідерна, зимова, поплавкова |
| Діаметр: | 0.137 мм |
| Колір: | прозорий |
| Матеріал ліски: | нейлон |
| Структура ліски: | мононитка |
| Гарантія, міс: | 0 |
Опис
Волосінь Smart Lenza MADRE 2.0 виготовлена в Японії для італійського ринку, що, безсумнівно, говорить про її високу якість. Володіє підвищеною жорсткістю, що сприяє меншому заплутуванню і скручуванню оснастки, а також робить її більш абразивостійкою. Волосінь має додаткове силіконове просочення, яке значно збільшує її міцність на розрив. Smart Lenza MADRE 2.0 рекомендована для використання в поплавцевих оснащеннях, як повідців в фідерній ловлі, а також у зимовій риболовлі. Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Навантаження на розрив | 1.4 кг |
| Призначення | фідерна, зимова, поплавкова |
| Фізичні характеристики | |
| Діаметр | 0.137 мм |
| Колір | прозорий |
| Матеріал ліски | нейлон |
| Структура ліски | мононитка |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Розмотування | 150 м |
| Артикул | 1300.30.17 |
| Країна виробництва | Японія |
| Модель | Lenza Madre 2.0 150m 0.137mm 1.4kg |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE н4 150m 2.0/0.242mm 35lb/15.5kg Dark Green (1658.09.23)
563 грн
Є в наявності
Волосінь Brain Classic Carp Line (solid orange) 150m 0.35mm 25lb 10.7kg (1858.80.88)
101 грн
Є в наявності
Шнур Sunline Siglon PE х8 150m 1.0/0.171mm 16lb/7.7kg Light Green (1658.09.65)
878 грн