Код: U0612691
Є в наявності
2230 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Naturehike |
| Розміри в складеному вигляді: | 68 х 12 см |
| Тип: | складаний |
| Вага: | 1.7 кг |
| Колір: | чорний |
| Матеріал каркаса: | алюміній |
| Розміри: | 68 х 46 х 40.5 см |
| Гарантія, міс: | 12 |
Опис
Стіл складного типу для застосування в туризмі та активному відпочинку. Легкий і зручний, в складі – міцний алюміній. Простий в збірці, а також його зручно зберігати. На такому столику буде комфортно обідати в умовах перебування серед дикої природи. Розмір моделі - L.
Міцна і довговічна конструкція, захищений від пошкоджень. Стійкий. Не іржавіє. Цей столик оптимально застосовувати в піших подорожах. Компактний.
Характеристика:- складаний столик для туризму, різних видів активного відпочинку;
- розмір моделі - L;
- колір - чорний;
- матеріал в складі - алюміній;
- міцна, стійка конструкція;
- захищений від іржі;
- компактний і легкий;
- розміри виробу: 680*460*405 міліметрів;
- габарити упаковки: 680*120 міліметрів;
- витримує вагу максимально до 25 кілограм;
- важить модель 1,7 кілограма.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Naturehike |
| Розміри в складеному вигляді | 68 х 12 см |
| Тип | складаний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | чорний |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Розміри | 68 х 46 х 40.5 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 6927595750773 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Модель | NH19Z008-Z |
Вас також можуть зацікавіти