| Виробник: | Naturehike |
| Вага, кг: | 2.4 кг |
| Колір оббивки: | чорний |
| Матеріал каркаса: | сталь |
| Матеріал оббивки: | поліестер |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Артикул: | 6975641889038 |
| Країна виробництва: | Китай |
Стілець зі складаною конструкцією — це універсальний варіант для активного відпочинку. Модель проста у транспортуванні завдяки мініатюрним розмірам у складеному положенні (13 х 13 х 75 см), а її дизайн з підтримкою спини та стегон сприяє максимальному розслабленню.
Граничне навантаження, яке витримує конструкція, становить 120 кг. Модель також стійко переносить контакт з вологою та вплив температурних перепадів, оскільки у виробництві використані зносостійкі матеріали:
- Каркас з вуглецевої сталі. Труби діаметром 16 мм не деформуються під вагою дорослої людини. До того ж сталь відрізняється невибагливістю у догляді — достатньо очищати каркас від забруднень після експлуатації, щоб зберегти первісний вигляд виробу на багато сезонів.
- Сидіння зі 100% поліестеру. Тканина стійка до розривів та розтягувань, а також швидко сохне та не вигоряє на сонці.
Завдяки розмірам 48 х 48 х 74 см у встановленому вигляді стілець забезпечує достатньо місця, щоб розміститись у зручній позі. Водночас конструкцію можна встановлювати на будь-якій поверхні: на піску, твердому чи камʼянистому ґрунті. За стійкість стільця відповідають плоскі нековзні ніжки.
Наявність кишень збоку та у спинці стільця дозволяє зберігати дрібні речі, як смартфон, повербанк, ключі та інші аксесуари. У спинці також передбачена широка петелька для комфортного переміщення виробу.
Характеристики:
- складаний стілець для кемпінгу, пікніка та інших видів відпочинку на природі;
- колір – чорний;
- розмір L;
- max навантаження – 120 кг;
- матеріал сидіння – 100% поліестер;
- каркас складається зі сталевих труб Ø16 мм;
- є кишені для зберігання дрібних предметів та петелька у спинці для зручного переміщення;
- розміри встановленого стільця – 48 х 48 х 74 см;
- розміри у складеному положенні – 13 х 13 х 75 см;
- вага – 2/4 кг.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Naturehike |
| Фізичні характеристики | |
| Вага, кг | 2.4 кг |
| Колір оббивки | чорний |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал оббивки | поліестер |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 12 |
| Артикул | 6975641889038 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Модель | Stellaluna T01 CNH23JU13002, L, чорний |