Код: U0291385
Є в наявності
3780 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Time Eco |
| Тип: | складаний |
| Вага: | 3.9 кг |
| Колір: | синій |
| Матеріал каркаса: | алюміній |
| Розміри: | 190 х 60 х 30 см |
| Гарантія, міс: | 0 |
| Артикул: | 5268548552473LBLUE |
Опис
Основний напрямок діяльності компанії ТОВ «Time Eco» – продаж товарів для кемпінгу, саду, дачі, активного і пляжного відпочинку.Компанія - першопроходець на ринку України в сегменті продукції товарів для відпочинку.Шезлонги використовуються на пляжах, біля відкритих басейнів, можуть використовуватися в якості садових меблів, на відкритих терасах і для обладнання інших місць відпочинку. Сучасні шезлонги виготовляються з масивної деревини, пластика, алюмінію і синтетичних тканин.Дуже міцний і зручний шезлонг TE-017 ATK - легке крісло для відпочинку напівлежачи, трансформоване на час використання.
Дуже стильний і ергономічний шезлонг, виконаний в приємній колірній гаммі, відрізняється не тільки привабливістю, але комфортабельністю і ергономічністю. Time Eco розробив шезлонг ТІ-017 АТК з алюмінієвим каркасом, який служить набагато довше інших аналогів, тканинна основа з терилена і ПВХ має стійкість до впливу несприятливих факторів, не втрачає первинних властивостей. Шезлонг швидко складається і розкладається. Має регульовану спинку.Крім використання на природі може застосовуватися як додаткові «гостьові» меблі в будинку.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип | складаний |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 3.9 кг |
| Колір | синій |
| Матеріал каркаса | алюміній |
| Розміри | 190 х 60 х 30 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 0 |
| Артикул | 5268548552473LBLUE |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал конструкції | ПВХ+терилен |
| Модель | ТЕ-017АТК синий |
Вас також можуть зацікавіти