Код: U1142416
Є в наявності
2480 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Skif Outdoor |
| Вага: | 7,6 кг |
| Матеріал каркаса: | сталь |
| Розміри: | 188x62x42 см |
| Гарантія, міс: | 3 |
| Артикул: | ZF-X001ST120GR |
| Країна виробництва: | Китай |
| Максимальне навантаження: | 120 кг |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 7,6 кг |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Розміри | 188x62x42 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 |
| Артикул | ZF-X001ST120GR |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Модель | Relax ST 120 Grey |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Туристичний стіл Bo-Camp Woodbine Compact 56x34 cm Black/Wood look (1404190) (DAS303264)
2328 грн