Код: U1142417
Є в наявності
2480 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Skif Outdoor |
| Вага: | 7,6 кг |
| Матеріал каркаса: | оксфорд 600d |
| Розміри: | 188х62х42 см |
| Гарантія, міс: | 3 |
| Артикул: | ZF-X001ST120G |
| Країна виробництва: | Китай |
| Максимальне навантаження: | 120 кг |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 7,6 кг |
| Матеріал каркаса | оксфорд 600d |
| Розміри | 188х62х42 см |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 |
| Артикул | ZF-X001ST120G |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Модель | Relax ST 120 Green |
Вас також можуть зацікавіти