Код: U1142414
Є в наявності
2390 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Skif Outdoor |
| Вага: | 2,3 кг |
| Матеріал каркаса: | метал |
| Розміри: | 190х52 |
| Гарантія, міс: | 3 |
| Артикул: | SO-FBA |
| Країна виробництва: | Китай |
| Максимальне навантаження: | 120 кг |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Skif Outdoor |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 2,3 кг |
| Матеріал каркаса | метал |
| Розміри | 190х52 |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 |
| Артикул | SO-FBA |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Модель | Asket Khaki |
Вас також можуть зацікавіти