Код: U0447661
Є в наявності
703 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | Time Eco |
| Тип полотна: | тканина |
| Ширина тканини: | 100 см |
| Також шукають: | недорогі |
| Довжина простору для лежання: | 200 см |
| Загальна довжина: | 200 см |
| Матеріал полотна: | полікоттон |
| Гарантія, міс: | 6 |
Опис
Цей вогняного кольору гамак пожвавить інтер'єр і принесе величезне задоволення його власникові. У гамаку зручно відпочивати на свіжому повітрі, спати або насолоджуватися природою. Гамак виготовлений з натуральної бавовни, за допомогою особливо міцної техніки плетіння. Завдяки подвоєним ниткам по основі тканини, цей гамак дозволяє витримувати вагу до 110 кг. Розмір полотна: 200 х 100 см. Завдяки невеликому розміру і сумці в комплекті, зі зберіганням і транспортуванням гамака не виникне проблем. Надійні підвісні канати забезпечують рівномірний розподілу ваги.
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Тип полотна | тканина |
| Ширина тканини | 100 см |
| Додатково | |
| Також шукають | недорогі |
| Фізичні характеристики | |
| Довжина простору для лежання | 200 см |
| Загальна довжина | 200 см |
| Матеріал полотна | полікоттон |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 6 |
| Артикул | 4820211100919 |
| Кількість місць | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Модель | ТЕ-1836 200х100 см |
Вас також можуть зацікавіти