Код: U0913785
Є в наявності
15199 грн
Основні характеристики:
| Виробник: | AL-KO |
| Потужність двигуна: | 1400 Вт |
| Продуктивність: | 100 л/хв |
| Тиск: | 6 бар |
| Напруга: | 220 В |
| Вага: | 15 кг |
| Гарантія, міс: | 36 |
| Артикул: | 113141 |
Характеристики
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Продуктивність | 100 л/хв |
| Тиск | 6 бар |
| Живлення | |
| Напруга | 220 В |
| Фізичні характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Інші характеристики | |
| Гарантія, міс | 36 |
| Артикул | 113141 |
| Висота всмоктування | 8 м |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | HWA 6000-5 Premium |
| Напір | 60 м |
Вас також можуть зацікавіти
Є в наявності
Циркуляційний насос Optima OP25-60-180, G 1 1/4", 10 бар, 180мм, 110Вт, 230В (8158)
1922 грн